Komentowana treść: Sensible World of Soccer - aktualne składy polskiej ligi
[#1] Re: Sensible World of Soccer - aktualne składy polskiej ligi
A jest 1 czy 2 ligi?
[#2] Re: Sensible World of Soccer - aktualne składy polskiej ligi
Wybaczcie pytanie, ale czy to działa z wersja gry na PC? MOje składy działały ale nie mam czasu już na robienie nowej wersji, a z chęcia bym zagrał. Niestety musze na PC, bo nie mam dyskietek, żeby na Ami grać.
[#3] Re: Sensible World of Soccer - aktualne składy polskiej ligi

@GumBoy, post #2

Wlasnie wczoraj bylem zmuszony do zakupu nowych dyskietek i wychodzi okolo 1 zl za dyskietke. To chyba niedrogo? ;)
[#4] Re: Sensible World of Soccer - aktualne składy polskiej ligi

@Andrzej Drozd, post #3

Ja tez musze jedna kupic (poki mozna jeszcze dostac) zeby sobie przypomniec jak wygladaja. Zostawie ja sobie zeby pokazac komus w przyszlosci. Wnuki nie uwierza jak uslysza ile to miescilo, jak szybko dzialalo i jak niesamowicie bylo "niezawodne". ;)

[#5] Re: Sensible World of Soccer - aktualne składy polskiej ligi

@MDW, post #4

To może do kolekcji zaopatrzysz się w dyskietę 5 1/4"?
[#6] Re: Sensible World of Soccer - aktualne składy polskiej ligi

@Prince, post #5

Mam jeszcze troche takich dyskietek + oczywiscie stacja do nich





@Prince, i jak tam sernik? :)
[#7] Re: Sensible World of Soccer - aktualne składy polskiej ligi

@alpine, post #6

Ja mam w komorce ponad 150 dyskietek 5,25 HD. Niestety kiepsko dzialaja za amigowymi stacjami DD. Natomiast ze stacja C64 jeszcze gorzej.

A co do dyskietek 3.5, to pelno ich jest w supermarketach, pewnie beda jeszcze zalegac polki przez najblizsze 10 lat :P

A wcale sie nie zdziwie gdy za jakis czas ktos opracuje jakis specjalny "filesystem" ktory za pomoca kompresji na takiej dyskietce zmiesci 100 MB danych i to przy uzyciu standardowej stacji dyskow :P
[#8] Re: Sensible World of Soccer - aktualne składy polskiej ligi

@alpine, post #6

Eee tam. Jak ostatnio przeszukiwałem strych w poszukiwaniu sprzętu komputerowego, to okozało się, że mam jeszcze 90 dyskietek 3" i kilkanaście 8"... Oprócz tego jeszcze trochę kart perforowanych i jedną szpulę taśmy dalekopisowej... Kto podbije stawke? :P

[#9] Re: Sensible World of Soccer - aktualne składy polskiej ligi

@Andrzej Drozd, post #3

Może i niedrogo, ale dzisiejsze dyskietki to jednorazowe chyba są. Padają jak muchy.
[#10] Re: Sensible World of Soccer - aktualne składy polskiej ligi

@alpine, post #6

Sernik miodzio! Tylko familia mnie stopuje jak widzi mnie raz po raz z sernikiem. Zastanawiam się po co w święta sa obiady jak i tak każdy chodzi najedzony.
[#11] Re: Sensible World of Soccer - aktualne składy polskiej ligi

@GumBoy, post #9

Sa takie jak kiedys, a nawet lepsze.
[#12] Re: Sensible World of Soccer - aktualne składy polskiej ligi

@Andrzej Drozd, post #11

W takim razie mamy inne doświadczenia w tej materi.
[#13] Re: Sensible World of Soccer - aktualne składy polskiej ligi

@GumBoy, post #9

Dyskietki formatowane pod XP mają dziwne właściwości do 'padania'
[#14] Re: Sensible World of Soccer - aktualne składy polskiej ligi

@GumBoy, post #12

Moze i inne, ale zauwaz ze Amiga zapisuje w formacie DD. Wiec dane sa bardziej bezpieczne niz przy zapisie HD (pc). Pozatym odpowiedni transport (koniecznie w plastikowych pudelkach) i przechowywanie (ochrona przed kurzem), znacznie wplywa na zywotnosc dyskietek. Moi znajomi nosza dyskietki w kieszeni...zgroza :)

Ostatnia edycja: 16.04.06 17:18:33
[#15] Re: Sensible World of Soccer - aktualne składy polskiej ligi

@Torn, post #8

Kto podbije stawke?


U mnie na strychu... powiesił się sąsiad. Przebiłem?
[#16] Re: Sensible World of Soccer - aktualne składy polskiej ligi

@Baron Althaar, post #15

a zresetowales go?
[#17] Re: Sensible World of Soccer - aktualne składy polskiej ligi

@Valwit, post #16

Cały system resetowałem, bo przecie to AmigaOS3 i lepiej nie ryzykować "poważnej pracy" ze zwiechą w tle ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem