Komentowana treść: Graffiti - nowa wersja działu
[#1] Re: Graffiti - nowa wersja działu
Faaajnie :)Wrzuciłem shot swojego blatu tylko zamiast podpisu dałem "Tak wygląda mój WB (18.04.2006), 64 kolory", dopiero potem skapowałem że nigdzie nie wpisałem "Malin" i teraz nikt nie będzie wiedział czyje to jest
[#2] Re: Graffiti - nowa wersja działu

@Malin, post #1

Data wstawienia, twój pseudonim, nazwa pliku, rozdzielczość i inne dane są ustalane przy wrzucaniu obrazka więc zawsze wiadomo kto wrzucił i co :) No może liczba kolorów nie jest zapamiętywana :)
[#3] Re: Graffiti - nowa wersja działu

@grxmrx, post #2

A już rozumiem ;) To wszystko ok
[#4] Re: Graffiti - nowa wersja działu
Myślałem, że graffiti umrze śmiercią naturalną. Dla mnie to troche dziecinada "pokaż mi swojego, a ja mam takiego...".

No ale dobra, jak tak bardzo chcecie i będziecie grzeczi to ja też moge się ociupinkę pobawić i opisać "mojego" :

OS39 standard z tapetą i ciekawie umieszczonym zegarkiem. Kalendarz też jest. 800x600 z powodu leciwości monitora.

Dobra, koniec zabawy :P
[#5] Re: Graffiti - nowa wersja działu

@Prince, post #4

Ja też mam 800x600 tylko że w 100 hz ;)
[#6] Re: Graffiti - nowa wersja działu
Palce lizac, świetna sprawa. Pogratulowac PPA :)

[#7] Re: Graffiti - nowa wersja działu
Gratulacje (co najmniej) naleza sie naszemu programiscie Grxmrx'owi, bo to wlasciwie (prawie) tylko on stworzyl nowe Graffiti ze wszystkimi funkcjami. Z mojej strony wielki szacun ;)
[#8] Re: Graffiti - nowa wersja działu
Fajnie, że nie pozwalacie "zapuścić" się żadnemu z działów. Wszystkie prędzej czy później są odświeżane i to się chwali :)
[#9] Re: Graffiti - nowa wersja działu

@Malin, post #5

Masz monitor podpięty pod AGA tak? I masz odświeżanie 100 Hz w 800x600. Co najmniej interesujące...
[#10] Re: Graffiti - nowa wersja działu

@Prince, post #9

Na grzybie! Na Adze mam 640x400 x 70 hz :)
[#11] Re: Graffiti - nowa wersja działu

@Malin, post #10

Przecież my tu wogóle nie o tym mówimy!
[#12] Re: Graffiti - nowa wersja działu

@Prince, post #4

> 800x600 z powodu leciwości monitora.



nie marudź, tylko wykorzystaj możliwosci, które daje intuition w amigaOS.
[#13] Re: Graffiti - nowa wersja działu
Pare dni temu przez przypadek nadpisałem starą wersją (z błędem, literówką) jeden plik, który obsługuje wysyłanie obrazków. W efekcie czego jeśli ktoś chciał wysłać obrazek otrzymywał biały ekran a sam obrazek nie został przesłany na serwer.

Jeśli ktoś w tym czasie wysyłał jakieś obrazki to bardzo proszę przesłać je jeszcze raz.



Przepraszam za problemy :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem