Komentowana treść: Descent: Freespace - The Great War - nowa kampania
[#1] Re: Descent: Freespace - The Great War - nowa kampania
Probowal ktos czy dodatki te dzialaja takze z Freespace dla AOS 3.x ?
[#2] Re: Descent: Freespace - The Great War - nowa kampania

@ako, post #1

Napisano, ze tylko dla os4 :( Ja sie tak ni bawie, wszystko ostanio ukazuje sie dla OS4, Mos gdzies tam dalej a zwykly OS39 to wogole chyba zakazany jest!
[#3] Re: Descent: Freespace - The Great War - nowa kampania

@Prince, post #2

Nie oszukujmy się - to AOS4 jest przyszłością. Czas powoli myśleć o przesiadce na niego ;)
[#4] Re: Descent: Freespace - The Great War - nowa kampania

@koodlaty, post #3

Oczywiscie, ze AOS4 jest przyszloscia (raczej dalsza niz blizsza), ale od myslenia o nim juz mnie glowa boli!
[#5] Re: Descent: Freespace - The Great War - nowa kampania

@Prince, post #4

Don't think - use it! :D
[#6] Re: Descent: Freespace - The Great War - nowa kampania

@koodlaty, post #3

W jaki sposób mogę tego dokonać?
[#7] Re: Descent: Freespace - The Great War - nowa kampania

@Prince, post #2

To tak jakby teraz użytkownik maca performy z 68k płakał że na jego sprzęt nowe programy nie wychodzą
[#8] Re: Descent: Freespace - The Great War - nowa kampania
Niestety nic z tego. Gra fajnie wykrywa nowa kampanie, ale przy probie przejscia z briefingu do command briefingu sie zawiesza. No chyba ze cos skopalem przy przenoszeniu plikow. Na moje oko w archiwum nie ma kilku plikow ktore sa opisane w pliku FS_Install.

Szkoda.
[#9] Re: Descent: Freespace - The Great War - nowa kampania

@mailman, post #6

Zapytaj Olo
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem