Komentowana treść: AmiGG 0.43.114
[#1] Re: AmiGG 0.43.114
Probowałem równiez skompilować natywną wersję pod AROSa, ale niestety poległem - bez textinput.mcc jest to niestety niemożliwe do zrealizowania. Brak openurl i wbstart można by jeszcze jakoś przeboleć...
[#2] Re: AmiGG 0.43.114

@MinisterQ, post #1

I na AROSa przyjdzie czas...



Co do nowej wersji amigg, to juz czuje jabber`a ;)
[#3] Re: AmiGG 0.43.114

@MinisterQ, post #1

Probowałem równiez skompilować natywną wersję pod AROSa, ale niestety poległem


:(Szkoda.
[#4] Re: AmiGG 0.43.114

@piter144, post #3

Poza tym doszły mnie słuchy, że AROSowe Zune jest niestety sporo w tyle za MUI - niestabilne, i nadaje się właściwie tylko do prostych aplikacji, i GUI...
[#5] Re: AmiGG 0.43.114

@MinisterQ, post #4

Ale i tak dziękujemy Ci za AmiGG, Watsonie. ;)

[#6] Re: AmiGG 0.43.114

@MinisterQ, post #1

Jedno co powiem to, że naprawdę odwalasz dobrą robotę :D
[#7] Re: AmiGG 0.43.114

@koodlaty, post #6

Eee, AmiGG dalej suxx ;)
[#8] Re: AmiGG 0.43.114
Coś czuje, ze zagraniczni Amigowcy szybko pochwycą to cacko i zaczną używac.

Byc moze nawet niedługo prócz "hEj, poCliCkAsH?" usłyszymy od nowo "zagadującej" osoby "HeY, WaNNa taLk?" ;)
[#9] Re: AmiGG 0.43.114

@Mario, post #8

Tylko żeby równie szybko sie nie zniechęcili (chodzi mi oczywiście o sieć padu-padu a nie sam program AmiGG).Ostatnio zablokowało mi numer bo za szybko wysyłałem wiadomości.Całe szczęście po 24h puściło.Znam jednak przypadki że blokowało numery na amen.Trzeba było pisać maila do gg o odblokowanie.

[#10] Re: AmiGG 0.43.114

@koodlaty, post #6

Chyba nie wierze własnym oczą, koodłaty pochwalił program który pracuje nie tylko na 'prawdziwych' amigach :D
[#11] Re: AmiGG 0.43.114

@Mario, post #8

@ Mario

Coś czuje, ze zagraniczni Amigowcy szybko pochwycą to cacko i zaczną używac.



zrobi sie odpowiedni marketing






Ostatnia edycja: 03.05.06 21:19:12
[#12] Re: AmiGG 0.43.114

@alpine, post #10

'oczą'? Poza tym: na drzewo :P
[#13] Re: AmiGG 0.43.114

@koodlaty, post #12

Sie czepiasz jak zwykle :P zaraz dostaniesz kopa i przez gwiezdne wrota wlecisz na to swoje drzewo
[#14] Re: AmiGG 0.43.114

@Mario, post #8

HeY, WaNNa taLk?"



Yo, wanna mom :P Mash Fotkem? :P
[#15] Re: AmiGG 0.43.114

@piter144, post #9

Ostatnio zablokowało mi numer bo za szybko wysyłałem wiadomości.



Bo sie nie spamuje i nie wkleja wiadomosci, tylko sie pisze :P
[#16] Re: AmiGG 0.43.114
Na serwerze inegradesign jest nowa wersja, czy chcesz...?



Raz kozie śmierć! Zahuczało, zabłyskało, dyskiem pomieliło i kompa zawiesiło



Po ponownym odpaleniu okazało się, że zmienił się podkład na oknie z listą kontaktów.



To tyle z moich pierwszych wrażeń.
[#17] Re: AmiGG 0.43.114

@Prince, post #16

Zahuczało, zabłyskało, dyskiem pomieliło i kompa zawiesiło



Ech, klasyki...



Po ponownym odpaleniu okazało się, że zmienił się podkład na oknie z listą kontaktów.



Zmieniła się nazwa pliku preferencji Agg dla MUI w envarc:. Teraz jestem w pracy i nie podam Ci z pamięci poprawnej nazwy, może ktoś pomoże kto ma pod ręką agg.
[#18] Re: AmiGG 0.43.114

@MinisterQ, post #17

Teraz jestem w pracy i nie podam Ci z pamięci poprawnej nazwy, może ktoś pomoże kto ma pod ręką agg.



To do pracy a nie czytaj ppa :P
[#19] Re: AmiGG 0.43.114
A ja myślę, że AmiGG ssie ;)
[#20] Re: AmiGG 0.43.114

@koodlaty, post #18

Na drzewo alpiny straszyć :P
[#21] Re: AmiGG 0.43.114

@MinisterQ, post #20

a to wielki problem savenac jakiekolwiek ustawienia i potem wejsc do env i zobaczyc co sie zmienilo? beda 4 pliki o nazwie zaczynajacej sie na AMIGG, te nowsze wykasowac, starszym zmienic nazwe na ta ktora mialy te nowsze i po klopocie.
[#22] Re: AmiGG 0.43.114

@MinisterQ, post #17

Poprawna nazwa pliku konfiguracyjnego to:



AMIGG .1.prefs



Zwracam uwage na znak spacji przed pierwsza kropka.

[#23] Re: AmiGG 0.43.114

@Andrzej Drozd, post #15

Bo sie nie spamuje i nie wkleja wiadomosci, tylko sie pisze


Od spamu są boty :D.
[#24] Re: AmiGG 0.43.114

@Valwit, post #21

savenac - polskiego już zapomniałeś? To nawet angielski nie jest. :D Pisze się: zasejwować, zapisać.
[#25] Re: AmiGG 0.43.114

@SirLEO, post #24

"zasejwować" to ja nigdy nie mówiłem :>
[#26] Re: AmiGG 0.43.114

@MinisterQ, post #4

a dalo by sie zrezygnowac calkowicie z jakiego kolwiek gui?? chodzi mi o to czy mozesz tak zmienic program aby mu wydawac komendy z shell'a? tzn. cos jakby sam terminal a z czasem moze ktos zrobi nakladke na to? czy takie cos bylo by trudne?
[#27] Re: AmiGG 0.43.114
Na obcojęzycznych portalach ludzie proszą o obsługę popularnych tam protokołów (MSN, ICQ i inne). Ciekawe który z tych protokołów MiniQ zaimplementuje w pierwszej kolejnośći (zaraz po Tlenie:).
[#28] Re: AmiGG 0.43.114

@jimiche, post #26

Poniekąd jest arexx. można go rozszerzyć, ale już teraz można wiele z AmiGG zrobić bez używania GUI.
[#29] Re: AmiGG 0.43.114

@grxmrx, post #27

Pytanie.. jasne ze jabber!
[#30] Re: AmiGG 0.43.114

@grxmrx, post #27

jabber zamiast tlenu by starczył. dzięki jabberowi masz dostęp to tlenu, icq, msn, yahoo, aim itd. nawet gg :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem