Komentowana treść: AmigaOne chłodzona cieczą
[#1] Re: AmigaOne chłodzona cieczą
Hmmm ładne tylko po co?!?
wiatrak, pompka, chłodnica. Ciche to to raczej nie będzie.
1000 mhz nawet w AMD się tak nie grzeje żeby sprawy nie załatwił w cichszy sposób wiatrak za 70pln

Ostatnia edycja: 14.05.06 14:52:55
[#2] Re: AmigaOne chłodzona cieczą

@Goramo, post #1

No jak to po co? Żeby było "cool" ;)
[#3] Re: AmigaOne chłodzona cieczą

@MinisterQ, post #2

Cool? to chyba najnowszy amigowy feeling, to teraz jestem ciekaw kiedy zaczna montować neony z napisem A1 :D
[#4] Re: AmigaOne chłodzona cieczą

@alpine, post #3

Neony powiadasz....? Właśnie pomyslaślałem o obudowie z plexi, a w środku wisząca mała "dyskotekowa" kula, tyle że odlaski białe i czerowne. Oświetlanie oczywicie na to i efekcior super!
:D
[#5] Re: AmigaOne chłodzona cieczą
Teraz to już robię ciche wiatraki i jeszcze bajeranckie z diodami sam takie mam ;). Koleś sobie założył wodne chłodzenie bo chiał sobie podkręcić komputer. Jakby udało mu się zwiększyć FSB to może by to coś dało, ale nie sądzę żeby płyta AOne nadawała się do overclockingu. W sumie taki bajer.
[#6] Re: AmigaOne chłodzona cieczą

@MinisterQ, post #2

A z tego co ja widziałem i czytałem, to chłodzenie wodne ma... wiatraki, czasami dość głośne. Chłodnica jakoś musi pracować. :D
[#7] Re: AmigaOne chłodzona cieczą

@SirLEO, post #6

normalnie nie. wiatraki chlodzace przemiennik ciepła (czy jak to sie nazwa) to sie daje wtedy jak chlodznie ciecza jest jedyna opcja i na dodatek niewystarczajaca. czyli jakis większy overclocking. wtedy nie chodzo o to zeby bylo cicho tylko o sama wydajnosc chłodzenia.
[#8] Re: AmigaOne chłodzona cieczą
Koleś zamontował jakiś zestaw Thermaltake'a i tyle. Mógłby spokojnie zrezygnować z wiatraczka na chłodnicy, co do pompki, ja akurat używam pompki do akwarium(zanurzeniowej) i jest praktycznie niesłyszalna.
Do tego jeszcze można zamontować blok wodny na grafikę, lub jakiegoś Zalmanka ZM80D-HP i w kompie zostanie tylko wiatraczek w zasilaczu, a mając dobry zasilacz, nie bedziemy słyszeć kompa z odległości większej niż 1m.
[#9] Re: AmigaOne chłodzona cieczą

@tom256, post #8

No ja mojej 600 wogole nie slysze chyba ze jakiegos MOD - a odpale:D
[#10] Re: AmigaOne chłodzona cieczą

@Fazior, post #9

Hehehe
....a stacja dyskietek ))
[#11] Re: AmigaOne chłodzona cieczą

@tom256, post #10

c:noclick :>
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem