Komentowana treść: AfaOS - instalacja
[#1] Re: AfaOS - instalacja
Na moim stareńkim CRT mam wystarczające rozmycie sprzętowe :(
Ale na LCD aż miło popatrzeć!
[#2] Re: AfaOS - instalacja

@Prince, post #1

Tak, oprócz tego warto wspomnieć, że w rozdziałkach poniżej 640x480 "schody" na literach będą występować i tak, bo piksele są tam na tyle duże, że będą widoczne...
[#3] Re: AfaOS - instalacja

@Mario, post #2

Uruchomiłem menadżera czionek z Afy pod AOS 3.1 zanim przeczytałem Twój tekst. Oglądałem czcionki. Porównywałem je z tymi ttf.library Zastanawiałem się czy są wygładzane. Wyglądały jakby ładniej :) Chyba nie miało wpływu na wygładzanie fontów to, że nie wykonałem w startup-sequence Afaloadera. Dzięki za tekst!
[#4] Re: AfaOS - instalacja

@rjack, post #3

Czcionki moim zdaniem wyglądają lepiej po zainstalowaniu ich tym managerem. W tym podglądzie jakoś chyba gorzej niż już w działaniu...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem