Komentowana treść: Prezentacja modułów procesorowych do AmigaOne XE
[#31] Re: Prezentacja modułów procesorowych do AmigaOne XE

@Grzegorz Kraszewski, post #30

"To AmigaOS 4 leży? Na eXecu twierdzą coś wrćcz przeciwnego... Że ma sić znakomicie i jest nowoczesnym systemem operacyjnym..."

Tak czekałem że wreszcie coś takiego napiszesz. I tutaj potwierdziło się moje zdanie że jesteś człowiekiem inteligentnym (inaczej napisałbyś coś w stylu nie lubię OS4.0 bo denerwuje mnie KB)
A właściwie to czemu napisaeś o tym tutaj ?

"O jakiej płycie? Przecież nie ma żadnej płyty. To jest co najwyżej news o zapowiedziach płyty w niezobowiązującej pogawćdce na IRC-u."

Tu się zgadzam trochę za bardzo uprościłem.

"Jest środowisko użytkowników Pegasosów i jest pićcioosobowe środowisko użytkowników AmigaOS 4."

Nie zapominaj o tych którzy czekają (skoro nie kupili Pega to raczej czekają na Amigę) i tych którzy nie mają kasy. Sądząc po ilości wejść na portale Amigowe jest ich jeszcze trochę.
Ciekawe czy o innym systemie (Vista) również wypisujesz komenty na portalach szczególnie że się spóźnia. Oczywiście zakładając że nie interesuje Cię on tak jak Amiga. Jak wielu Mosowców wypisuje dobre rady dla zwolenników Amigi chociaż ten system ich w ogóle nie interesuje
Czy już wiesz co chcę powiedzieć ?

Ostatnia edycja: 27.05.06 01:01:18
[#32] Re: Prezentacja modułów procesorowych do AmigaOne XE

@TomK, post #31

skoro nie kupili Pega to raczej czekają na Amigę

No cóż, niech czekają, na to się nic nie da poradzić. Ja jestem za mało cierpliwy na czekanie. Życie ucieka.

Ciekawe czy o innym systemie (Vista) również wypisujesz komenty na portalach szczególnie że się spóźnia. Oczywiście zakładając że nie interesuje Cię on tak jak Amiga.

Błędne założenie. AmigaOS 4 interesuje mnie znacznie bardziej niż Windows Vista.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem