Komentowana treść: Trójwymiarowe katalogowanie
[#1] Re: Trójwymiarowe katalogowanie
[...] (np. obrazki z katalogu wyświetlane są na ścianach bloków).

na ścianach bloków mojego osiedla?! ;)
[#2] Re: Trójwymiarowe katalogowanie
xgl dla biednych? :)
[#3] Re: Trójwymiarowe katalogowanie
Czy to nowy FileMaster?
[#4] Re: Trójwymiarowe katalogowanie

@Valwit, post #2

xgla to kiero pewnie niedlugo w ambienta wmontuje;)
[#5] Re: Trójwymiarowe katalogowanie
Niestety chwilowo obadać tego softu nie mogę bo szykuje nowy dizajn pega, Ale może ktoś z zacnego grona mosowiec uruchomił to cuś może ktoś by się wrażeniami podzielił, i jakiś screen zamieścił.

marudzenie mode ON: cuda na kiju to by wszyscy robili, a przeglądarki to niema komu zrobić. marudzenie mode OFF
[#6] Re: Trójwymiarowe katalogowanie
Zawsze takie coś mnie rajcowało :), och ten kosiarz umysłów :) - gdyby tak na classica porta zrobili...
[#7] Re: Trójwymiarowe katalogowanie

@Goramo, post #5

Odpaliłem i działa. :) Uruchomiłem w Ram Disk więc widziałem pliki i katalogi jakie miałem w RamDisk. Niestety nie potrafiłem wejść do jakiegoś katalogu. Czytałem help i nie wiem. :) Pod względem prędkości coś jest zwaflone. Niby pokazuje te 25-40 fps ale to jest chyba jakaś średnia wartość. Przez sekundę chodzi bardzo szybko, a potem na pół sekundy się zatrzymuje. Na pewno nie brakuje prędkości, bo to co widać na ekranie mogłoby zanudzić na śmierć G4/1000 z Radeonem 9250. :) Jest trochę ustawień, można coś tam włączyć, wyłączyć. Wygląda na to, że to działa nawet. :) Okno programu jest skalowane ale nie polecam go skalować - kwasy się na nim pojawiają. Na fullscreenie działa i można przełączać w trakcie pracy programu window/screen.

Ogólnie to przydatność tego programu jest żadna. Ot - taki bajer. No ale tu chyba nie o przydatność chodziło. :) Jakby to tak nie szarpało to może bym się pobawił jeszcze z 10 minut. Może wyjdzie jakaś poprawiona wersja, bo widać, że to ma kilkadziesiąt FPS tylko te dziwne przerwy zamulają wszystko i obniżają średnią.
[#8] Re: Trójwymiarowe katalogowanie

@MDW, post #7

To brzmi jak skecze Kabaretu Moralnego Niepokoju. Gratuluję poczucia humoru i ... "wysokiej klasy" oprogramowania.
[#9] Re: Trójwymiarowe katalogowanie

@Piotr Zadora, post #8

"wysokiej klasy" oprogramowania.

W końcu to nie nasza tu wina, że ktoś ten wynalazek przeportował. Na OS4Depot nie takie kwiatki leżą.
[#10] Re: Trójwymiarowe katalogowanie

@MDW, post #7

Wciskajac # predkosc jest juz normalna.
Tylko jak wejsc do konkretnego katalogu?
[#11] Re: Trójwymiarowe katalogowanie

@Norbert, post #10

Dziala szybko, a nawet za szybko ;), tylko jak wlazic do katalogow ;) , a wogole to taki zbedny bajer ;)


Ostatnia edycja: 28.05.06 12:26:08
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem