Komentowana treść: Zune dla AmigaOS 3.x
[#1] Re: Zune dla AmigaOS 3.x
Z tego co wyczytałem Zune posiada pewne ograniczenia w stosunku do MUI (nie może otwierać się na innych ekranach niż Workbench, nie zapisuje pozycji okna). Jakie ma zalety ponad MUI? Bo na obecną chwilę to nie wiem czy jest sens posiadania/tworzenia kolejnego GUI, z którego i tak nikt nie będzie korzystał...
[#2] Re: Zune dla AmigaOS 3.x
Szkoda energii na takie porty.
[#3] Re: Zune dla AmigaOS 3.x

@mailman, post #1

Nie ma żadnych zalet. Moim zdaniem ten port głównie posłużył do znalezienia wielu błędów w Zune, dla użytkowników AmigaOS 3.x nie będzie zbyt użyteczny.
[#4] Re: Zune dla AmigaOS 3.x

@Grzegorz Kraszewski, post #3

zune ma gradienty a mui3.8 nie ma :)
[#5] Re: Zune dla AmigaOS 3.x

@rzookol, post #4

Hmm.. i nie trzeba rejestrować by mieć dostęp do preferencji ;)
[#6] Re: Zune dla AmigaOS 3.x
O, fajnie. Może dzięki temu będzie łatwiej coś sportować na AROSa.
[#7] Re: Zune dla AmigaOS 3.x

@MinisterQ, post #6

AmiGG na AROS`ie ? Czemu nie tylko myślę ze brak jabbera w AGG dyskwalifikuje ten komunikator ;)

Ale powodzenia :)
[#8] Re: Zune dla AmigaOS 3.x

@alpine, post #7

No i sprawa ze "AmiGG suxx" to juz wogole stawia pomysl portu w niekorzystnym swietle :P
[#9] Re: Zune dla AmigaOS 3.x

@Kaczus, post #8

Naszczęście, AROS suxx bardziej, więc nikt nie zauważy
[#10] Re: Zune dla AmigaOS 3.x
Ciekawe czy zaimplementowane zostaną nieprostokątne okna pod AOS3.x.
[#11] Re: Zune dla AmigaOS 3.x

@Mario, post #10

A co to ma wspólnego z tematem wątku?
[#12] Re: Zune dla AmigaOS 3.x

@Marek Szyprowski, post #11

Bo takie bajerki jak okna-kółka w Zune widziałem. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem