Komentowana treść: Biblioteka codesets 6.2
[#1] Re: Biblioteka codesets 6.2
W kontekście tego, jak zakręcone jest API tej biblioteki słowa "trochę poprawek, głównie w zakresie API" nabierają innego znaczenia . Uwierzcie, naprawdę chciałem użyć tej biblioteki w TTEngine2 do konwersji, ale jak przeczytałem audotoca to umarłem.
[#2] Re: Biblioteka codesets 6.2

@Grzegorz Kraszewski, post #1

ale chyba nie jest tak całkiem źle, skoro w YAMie dała się wykorzystać :D
[#3] Re: Biblioteka codesets 6.2

@R-Tea, post #2

Do YAMa codeset wprowadzila ta osoba ktora je teraz rozwija, wiec to zaden argument :P
[#4] Re: Biblioteka codesets 6.2

@R-Tea, post #2

Skoro ta biblioteka została początkowo napisana "pod" YAM-a, to co się dziwisz.
[#5] Re: Biblioteka codesets 6.2

@Grzegorz Kraszewski, post #4

Początkowo to była ona napisana pod SimpleMaila, ale to wiele nie zmienia.

Może jednak warto by było przekazać autorowi sugestie odnośnie zmian w API - biblioteka jest, rozwija się i jedna tego typu wystarczy w systemie (choć w ogóle to wszystko co ona robi powinno siedzieć w locale.library...).
[#6] Re: Biblioteka codesets 6.2

@Marek Szyprowski, post #5

Napisałem feature request w bugtrackerze na SourceForge - zero odzewu. Potrzebuję po pierwsze dekodowania znak po znaku a nie cały bufor, po drugie bezpośredniego przejścia z dowolnego kodowania na UTF-32.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem