Komentowana treść: MorphOS Team naprawia błędy
[#1] Re: MorphOS Team naprawia błędy
Stała się rzecz niezwykła, MorphOS Team zareagował pozytywnie na zgłoszenie błędu w swoim systemie


Chodza takze plotki iz dzisiaj MosTeam ma darowac zycie jednemu z niewolakow, ktore jak wszyscy wiemy, kazdy czlonek teamu codziennie zjadaja na kolacje.
[#2] Re: MorphOS Team naprawia błędy
Czy oprócz tego, że MOS nie działa(ł) z drukarkami to juz wszystko jest ok?
[#3] Re: MorphOS Team naprawia błędy
Łatwo nie było. Chyba na pamiątkę wydrukuję sobie log z całej dyskusji w tej sprawie - przy użyciu nowego parallel.device - oprawię w ramkę i powieszę na ścianie.
[#4] Re: MorphOS Team naprawia błędy
brawa dla Marcha
[#5] Re: MorphOS Team naprawia błędy

@Prince, post #2

Tak - mos2.0 pozbawiony jest wszelkich błędów ;)
[#6] Re: MorphOS Team naprawia błędy

@rzookol, post #4

przylaczam sie do braw za rozwiazanie jednego z odwiecznych problemow MOSa
[#7] Re: MorphOS Team naprawia błędy

@Prince, post #2

@ Prince
Czy oprócz tego, że MOS nie działa(ł) z drukarkami to juz wszystko jest ok?

Przecież jest jeszcze USB.
[#8] Re: MorphOS Team naprawia błędy

@Marek Szyprowski, post #3

Czyli nie ma szans na device z obslugą ZIP i skanerów pod port równoległy?
[#9] Re: MorphOS Team naprawia błędy

@Norbert, post #8

Nie widzę sensu, żeby MOSTeam tracił czas na obsługę zabytków.
[#10] Re: MorphOS Team naprawia błędy

@R-Tea, post #7

Port równoległy również.
[#11] Re: MorphOS Team naprawia błędy

@Prince, post #2

Ciekawi mnie jedno. Pierwsza akualizacja jaka była po instalacji jakoś się dogadywała z moim HP840c jak i przez paraller port jak i USB.To tak na marginesie bo być może moja drukarka była wyjątkowa. Ale graulacje że MosTeam jednak coś czasem zrobi.
[#12] Re: MorphOS Team naprawia błędy

@Arbuz, post #11

Blad objawial sie tylko na niektorych drukarkach.
[#13] Re: MorphOS Team naprawia błędy

@Arbuz, post #11

Może i robi, ale trzeba włożyć wiele wysiłku (i znać kogoś z kim MOST rozmawia, bo to w większości ignoranci) w to by MOST raczył spojrzeć w źródła i sprawdził zgłaszany błąd zamiast odprawiać użytkownika z kwitkiem bez podjęcia jakichkolwiek działań.
[#14] Re: MorphOS Team naprawia błędy

@marcik, post #1

Ironia troche nie na miejscu, przecież nawet Ty wiesz że MOST ma do użytkowników "specjalny" stosunek. I gdyby nie to, że prowadzisz dość ambitny projekt, to i zapewne Ciebie by spuścili nie raz w WC razem z innymi petentami...
[#15] Re: MorphOS Team naprawia błędy

@MinisterQ, post #14

Wiem jak wyglada sytuacja i jak ciezkie jest wyciagniecie aktualizacji, ale rozpoczecie tego newsa slowami "stala sie rzecz niezwykla" zabrzmialo dla mnie jak wziete prosto z programu "nie do wiary" czy innego archiwum x ;)
[#16] Re: MorphOS Team naprawia błędy

@Arbuz, post #11

O! Masz identyczniuteńką drukarke jak ja. :)
Z tym, że ja używam na USB z AOS 3.9 i Poseidonem - sprawuje sie idealnie. :)
Ale wracając do tematu:
Przypomina mi sie komiks z Człowiekiem Pudełko, w którym to na końcu można było zobaczyc desperacki napis na murze "PC żyje"... "MOS żyje"? ;)
Nie trolując jednak: to dobra nowina.
[#17] Re: MorphOS Team naprawia błędy

@marcik, post #15

To skoro wiesz że wyciągnięcie aktualizacji jest ciężką sprawą, to czemu sie dziwisz że to tak zabrzmiało? ;)
Może to dokładnie właśnie tak miało zabrzmieć? ;)
[#18] Re: MorphOS Team naprawia błędy

@grxmrx, post #13

Dodam tylko, że tak naprawdę MOS-Team zareagował po kilku moich tzw
"narzekaniach" na mz.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem