Komentowana treść: Aktualizacja sterowników 3D dla MorphOS-a
[#121] Re: Aktualizacja sterowników 3D dla MorphOS-a

@marcik, post #116

przecież TomK ma racje, zaczynając offtopicowy temat o sieciach neuronowych w moim zamiarze było oczernianie os4 i amigi_1, przyznaje się do tego
[#122] Re: Aktualizacja sterowników 3D dla MorphOS-a

@AmiChris, post #119

Odwrocic kota ogonem i odpowiadac pytaniem na pytanie....
No bo dokładnie tak to wygląda. To stwierdzenie faktu a nie potępianie.
Ale w jednym masz rację - ręce opadają - jak się widzi, że po prostu pewni ludzie niemal na każdym kroku popisują się tzw. "betonem" ubranym w słowa i żadna dyskusja nie ma sensu.


Ostatnia edycja: 18.06.06 10:28:51
[#123] Re: Aktualizacja sterowników 3D dla MorphOS-a

@rzookol, post #121

I myślisz, że samo przyznanie się wystarczy? TomK będzie pewnie usatysfakcjonowany i tak dopiero wtedy, kiedy posypiesz głowę popiołem ze spalonej płyty głównej marki Pegasos.

Ostatnia edycja: 18.06.06 10:42:34
[#124] Re: Aktualizacja sterowników 3D dla MorphOS-a

@LeMan, post #123

Po co wogóle ta cała dyskusja , do pewnych osób i tak nic nie dotrze, prezentują one przecież specyficzny tok myślenia, wg. nich, każdy może mieć swoje zdanie, o ile oczywiście zgadza się to z ich zdaniem i nie narusza świętości przenajświętszej amigi .

Wogóle zakończył bym już ten wątek bo do niczego on nie prowadzi.

A wracając do tematu njusa, to stery działają i tak ma być OK
[#125] Re: Aktualizacja sterowników 3D dla MorphOS-a

@TomK, post #114

Jeszcze jedna sprawa, żeby była jasność - nawet gdybym chciał to bym nie mógł do Ciebie napisać na priv (e-mail, GG, cokolwiek) by tam przenieść tą dyskusję(?), która być może tylko nas interesuje.
Dodatkowo ja podpisuje się tutaj imieniem i nazwiskiem, odpowiadam za swoje słowa i do mnie jest kontakt podany.
Ty sprytnie kryjesz się anonimowością, równie dobrze ja mógłbym sobie nowe konto zarejestrować i anonimowo nadawać co mi do głowy przyjdzie.
Jeśli chcesz wyjaśnić wszelkie niejasności to zapraszam na priv, jeśli masz odwagę i chęć do rozmowy. Czekam z niecierpliwością na sygnał od Ciebie, czekam na GG, e-mail też będę sprawdzał.
[#126] Re: Aktualizacja sterowników 3D dla MorphOS-a

@TomK, post #113

daj sobie chlopie spokoj wiesz.
nic nie zrobiles dla amigi a sie wypowiadasz ze ten co cos zrobil musi
to zmieniac bo ty "wielki guru" tak chcesz.
zaloz swoj os4 portal tam bedzie elegancko i tylko o os4 i hyperionie.

p.s.a moze jednak cos zrobiles dla amigi?
[#127] Re: Aktualizacja sterowników 3D dla MorphOS-a

@TomK, post #115

pojawiłeś się tutaj, rozpocząłeś awanturę jakiej nie było tutaj od dawna, obraziłeś (tak, tak) grxmrxa i jeszcze bezczelnie domagasz się od niego przeprosin...
jak tylko zauważyłem, że moje dyskusje z amigafanem prowadzą tylko do eskalacji i w kierunku (nieuchronnego) obrażania się, dałem sobie na wstrzymanie (gdyż ani nie chcę obrażać amigafana, ani być celem jego ataków)....
ale widzę, że tobie mało i z uporem maniaka powracasz tutaj z kolejnymi wyssanymi z palca bzdurnymi zarzutami. nikt nie będzie dla ciebie specjalnie wyszukiwał cytatów w kolejnych odsłonach tej bzdurnej dyskusji, bo czasu szkoda.
zgodnie z zasadami nowej eXecowej polityki wracaj skąd przyszedłeś.... (może i ta polityka ma jakiś sens pomysł )

Ostatnia edycja: 18.06.06 13:49:11
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem