Komentowana treść: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC
[#1] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC
Warto zapamietać tą date: 29 lipca - zobaczymy jak się spisze Kowalaczyk ;)
[#2] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC
najpóźniej we wtorek powinny być dostępne zdjęcia przedstawiające sprzęt, jak i jego działanie,

Mała ankieta. We wtorek:
a) wystąpią kolejne problemy techniczne (zepsuł się jedyny dostępny aparat cyfrowy,co za pech!)
b) zaszło drobne nieporozumienie; zapomniano dopisać, że we wtorek w przyszłym roku
c) zostaną zaprezentowane zdjęcia ściągnięte z google
d) AK w tajemniczych okolicznościach zniknie by pojawić się za kilka miesięcy (świadkowie mówią, że tego samego dnia gdy zniknął w mieście zabrakło na kilka minut prądu i widziano nad nim tajemnicze światła)

[#3] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC
Żądamy zdjęć jako dowodów istnienia prototypu! Panie Kowalczyk, niech się Pan nie kompromituje!
[#4] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC

@Prince, post #3

zegar ma byc odliczajacy date kolejnej kompromitacji
[#5] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC
Niewydaje mi sie zeby pan Adam zamierzal sie skompromitowac drugi raz ... A taki maly niefart mogl zdarzyc sie kazdemu. OK
[#6] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC

@kamcash, post #5

Oczywiscie ze mogl sie zdarzyc kazdemu, ale patrzac na historie, to troche duzo ma tych niefartow:

http://www.ppa.pl/index.php?p=3677&c=1
http://www.ppa.pl/index.php?p=3784&c=1
http://www.ppa.pl/index.php?p=4157&c=1
http://www.ppa.pl/index.php?p=4165&c=1
http://www.ppa.pl/index.php?p=4232&c=1
[#7] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC

@marcik, post #6

A to pech ;)
[#8] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC

@alpine, post #7

Jeszcze ze dwadzieścia takich "pechów" i przestaniemy mieć nadzieję na nowy hardware
[#9] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC
1000 dolcow? ma to kosztowac? ciekaw jestem kto przy zdrowych zmyslach za to zaplaci....
[#10] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC

@Brodek, post #9

Fajny masz avatar :D
[#11] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC

@Brodek, post #9

ja zapłace 4000 zł za płytę ami z pcie i sata pamiętam swego czasu w mediach można było kupić maca za 7000zł i ktoś go kupił
Chętni się znajda spoko.
Wole dać 4000 zł za płyte i resztę gratów wrzucić z pieca niż co rok kupowac nowego pieca za 2000zł
czemu bo mam już dosyć windy i pieca!!!


Ostatnia edycja: 11.06.06 20:48:52
[#12] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC

@ma3x, post #11

ja zapłace 4000 zł za płytę ami z pcie i sata

Pogratulować determinacji i zasobności kieszeni. Czy jednak będziesz miał na co te pieniądze wydać? W świetle ostatnich wydarzeń trudno o optymizm.
[#13] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC
"najpóźniej we wtorek powinny być dostępne zdjęcia przedstawiające sprzęt, jak i jego działanie" jak przygotowanie zdjęć i wrzucenie ich w sieć może trwać aż tyle czasu? :D Gdyby ten sprzęt istniał już dawno byśmy te fotki oglądali... Kolega z ACK ściemnia i to na całej linii... Tragedia! :(

Ostatnia edycja: 12.06.06 08:36:52
[#14] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC

@szumekjac, post #13

Raczej chodzi o zdjęcia działającego sprzętu, a przecież nie wiemy jak na ten dzień to wygląda. Może jest w takim stanie że nie ma czego pokazywać ;)
[#15] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC
no wtorek już minął ...
[#16] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC
Tak, wyglada na to ze panu z ACK niestety juz chyba podziekujemy

No pics=no proof=no trust=no money=no OS4
[#17] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC

@rzookol, post #15

A ty myślałes już o tym wtorku? Nie no, jeszcze ustawowy czas nie minął, nadejdzie on wkrótce....
[#18] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC

@Prince, post #17

Chyba czas sądu ostatecznego dla pana Kowlaczyka...

Mimo wszystko szkoda ze kolejna obietnica 'poleciała' w cholere zresztą i tak jeśli chodzi o sprzęt dla OS4 to jestem za Troika ;)
[#19] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC
hmm, na execu zawiesili mi konto bo napisałem o pegazie < lol > , ciekawe tylko, ze na aw.net od dziś też sporo osób patrzy łaskawym okiem na pega
[#20] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC

@rzookol, post #19

Czystość rasowa przede wszystkim... Bojówki execa cie dopadną jeszcze i ukamienują za używanie bluźnierczych słów takich jak p*****s czy m****s!
[#21] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC
Na portalu Amigaworld.net pojawiła się ankieta na temat tego, czy zdjęcia będą. Adam Kowalczyk w jednym z komentarzy ujawnił, że jego ojciec został zabrany do szpitala i sprawa może się jeszcze trochę przeciągnąć. Arogancja niektórych uczestników forum niewiele później zmusiła go do trochę dziwnej wypowiedzi:

That's the final straw. I'm out of here....this is just not worth the aggravation. Have a good life everyone.
[#22] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC

@mailman, post #21

Żałosne, kolejny wykręt, następnym razem, pies mu zje aparat, prąd wyłczą, aparat ukradną, kosmici zaatakują... można wymyślać.

W sumie czego się można było spodziewać po firmie Ale Cisne Kit
[#23] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC

@Olo, post #22

Żałosne, kolejny wykręt, następnym razem, pies mu zje aparat, prąd wyłczą, aparat ukradną, kosmici zaatakują... można wymyślać.


Wydaje mi sie, ze nie bedzie juz "nastepnego razu"...

MSPANC.
[#24] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC

@Olo, post #22

no zrobił stery dla mediatora pod linuchem
[#25] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC

@szuler, post #23

Niekoniecznie. Ta wypowiedź może być zrozumiana dwojako. Inną rzeczą jest, że nawet pomimo przykrej sprawy, która (być może) zaistniała, zdjęcia robi się w dwie minuty i niekoniecznie trzeba było je zrobić dzisiaj. Adam na IRC-u nadmienił, że fotki pojawią się najpóźniej we wtorek, a więc mogły i w poniedziałek i w niedzielę...
[#26] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC

@mailman, post #25

wiesz, ojciec jest ważniejszy niż jakies głupie komputery
(co nie zmienia sytuacji ze ja w karty z ACK nie wierzę)
[#27] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC

@mailman, post #25

Inną rzeczą jest, że nawet pomimo przykrej sprawy, która (być może) zaistniała, zdjęcia robi się w dwie minuty i niekoniecznie trzeba było je zrobić dzisiaj.


Dokladnie. Tym bardziej ze dziwnym trafem mial czas odpowiedziec na posty na AW, a zrobic zdjecia nie mial czasu.
[#28] Re: ACK - kolejny zapis z rozmowy IRC

@rzookol, post #26

Ja tego nie neguję.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem