Komentowana treść: Najnowsza kompilacja MUI4.0 beta
[#1] Re: Najnowsza kompilacja MUI4.0 beta
Voyager pod tym nie dziala... puki nie bedzie alternatywy MUI 3.9
rulezi...
[#2] Re: Najnowsza kompilacja MUI4.0 beta

@Kaczus, post #1

rzeczywiście - Voyager pod MUI 4.0 nie działa... ale ja z Voyagera zrezygnowałem niedługo po rozpoczęciu zabawy z MOSem.
[#3] Re: Najnowsza kompilacja MUI4.0 beta

@Kaczus, post #1

Moze czas juz przejsc na IBrowse?
[#4] Re: Najnowsza kompilacja MUI4.0 beta

@reactor, post #3

Kaczuś to tradycjonalista... Jak raz zacznie czegoś używać, albo jak raz naumie sie jakiegoś hasła (np. powitania na ircu) ;) , to już pozamiatane ;)
[#5] Re: Najnowsza kompilacja MUI4.0 beta

@Kaczus, post #1

Ja używam pierwszej wersji 4.0 alpha. Na niej działa Voyager chociaż nie ma takiej siły na świecie, która zmusiłaby mnie do używania tego programu. W nim nawet nie da się skopiować kawałka tekstu. :) Żałosne. :)
[#6] Re: Najnowsza kompilacja MUI4.0 beta
ciekawe czy zakładki są już ładnie wyświetlane, poza tym mui4beta jest ładne ze hej :)
[#7] Re: Najnowsza kompilacja MUI4.0 beta
MUI 4.o Rulez :)) OK OK
[#8] Re: Najnowsza kompilacja MUI4.0 beta

@MinisterQ, post #4

Może i tradycjonalista, jednak faktem jest, że strony na które
zaglądam najlepiej wyglądają właśnie na voyagerze, no i najstabilniej
działają... przy IB to nie kwestia kiedy wszystko się zwiesi, pytanie
jest raczej kiedy...
[#9] Re: Najnowsza kompilacja MUI4.0 beta

@Kaczus, post #8

IBrowse 2.3 zawiesi? Ja sobie przypominam może 2-3 takie przypadki w całej jego niestety długiej już historii. Wersja 2.2 to tak ale 2.3? W zyciu...
[#10] Re: Najnowsza kompilacja MUI4.0 beta

@MDW, post #9

Jeszcze jakiś czas temu pewnie bym się z Tobą zgodził, ale IB 2.3 powiesił się kilka razy w ciągu jednego m-ca.
[#11] Re: Najnowsza kompilacja MUI4.0 beta

@MDW, post #9

przeslij mi swoje prefsy do ib,majla wiesz skad wziasc :D
z gooorki thx:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem