Komentowana treść: AfA OS 3.93.2
[#1] Re: AfA OS 3.93.2
I nie tylko te błędy.
Między innymi także przydzielanie stosu na patch zostało poprawione i kilka innych rzeczy, które mogły powodować niestabilność (wiem, bo sam je wszystkie zgłaszałem i tropiłem z autorem ;) ). Nie powinno też już być żadnych kolizji z Amithlonowym runelf-em.
[#2] Re: AfA OS 3.93.2
Ponadto powinno już prawidłowo działać wyświetlanie pochylonej czcionki TrueType.

Czy dałoby się do MorphOSa "pożyczyć" bibliotekę, która to czyni i zastąpić nią ft2.library ?

Swoją drogą, Marek Szyprowski na forum pisał, że w Arosie też nie działa italic na TTFach, a przecież AfA to port Arosa. Widać Bernd Roesch nie tylko przeportował arosową bibliotekę do TTFów ale i ją nieco usprawnił.
[#3] Re: AfA OS 3.93.2

@R-Tea, post #2

Jak sprawdzałem przed wyjazdem to freetype.library z AfA działała bez problemów pod MOSem. Po prostu wystarczyło ją wrzucić do Libs: i zasinstalować czcionki dołączonym FontManagerem.
PS. Pozdrawiam z Kanady :)
[#4] Re: AfA OS 3.93.2

@R-Tea, post #2

Z tego co wiem po prostu usunął błąd, w którym to AmigaOS 3.9 był blokowany przy próbie automatycznej generacji czcionki pochylonej swoimi standardowymi algorytmami (AfaOS dostarcza AOS czcionkę a ten już ją chyba pochyla sam).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem