Komentowana treść: Cztery proste gry dla MorphOS-a
[#1] Re: Cztery proste gry dla MorphOS-a
W PipePanic i BiteFusion nawet chwilę pograłem. :) W pozostałe dwie nie. :)
[#2] Re: Cztery proste gry dla MorphOS-a
MOS Super Games i w dodatku za darmo ;)
[#3] Re: Cztery proste gry dla MorphOS-a
Pipe Panic jest ok. Znajomy swego czasu pogrywal w gierke tego typu na pc i nawet mi sie spodobala wtedy. No i dalej mi sie podoba :)
[#4] Re: Cztery proste gry dla MorphOS-a

@marcik, post #3

Ja to pamiętam z wersji dla Atari XL/XE. Nazywało się toto "Hydraulik" i wydało L.K. Avalon i ASF. To śmieszne ale w jedym czasie wyszły dwie gry o tym samym tytule i jedna z nich to było właśnie to "Pipe Panic".
[#5] Re: Cztery proste gry dla MorphOS-a
Mi się chciało ściągnąć tylko Pipe Panic, bo akurat remontuję łazienkę, więc mogłem sobie potrenować... No i nie powiem całkiem sympatyczna gierka i przyzwoicie wykonana.
[#6] Re: Cztery proste gry dla MorphOS-a

@Grzegorz Kraszewski, post #5

To prawda. Żadnych wodotrysków nie ma ale działa poprawnie i zrobiona jest z gustem i wyczuciem. Mnie wciągnęła. :) Długo nie grałem ale 2085 punktów nastukałem. :)
[#7] Re: Cztery proste gry dla MorphOS-a
Te produkcje wstrząsną rynkiem gier komputerowych...
[#8] Re: Cztery proste gry dla MorphOS-a

@szumekjac, post #7

Te produkcje wstrząsną rynkiem gier komputerowych...

Słyszałem, że wielkie firmy licytują się o licencję na zrobienie wersji dla XBox360 i PlayStation3. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem