Komentowana treść: Blizzard 1230IV - recenzja
[#1] Re: Blizzard 1230IV - recenzja
Keep on rockin', Malin!
[#2] Re: Blizzard 1230IV - recenzja
Moze jestem za stary, moze zbyt duzo zebiszczy straclem na bycie amigamanem, moze..........., moze powinienem zsatrzelic w koncu psa zony, ktory mi spac nie pozwala, albo jbnac szefowej z dyni za uwlaczajaca godnosci podwyzke albo zrobic cos.. Pierdu pierdu recenzja Blizza4 by Malina moim skromnym zdaniem powinna zostac na "PULPICIE Maliny" na Jego nedznym pececie. Żnua:) w morde jeza - naprawde w prasie polskojezycznej bylo w ciul sensownych rcenzji tej karty.

Ostatnia edycja: 17.07.06 23:25:46
[#3] Re: Blizzard 1230IV - recenzja
Hmmm..., też nie wiem po co powstają takie artykuły? :(
[#4] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@Fazior, post #2

Oj, chyba masz faze :P
Szefowej z dyni mozesz, oczywiscie. Ale psa (czy innego bydlaka) to na balkon na noc wyrzuc, niech wyje i przy okazji sasiadow powkurza :P
A co do recenzji, to sam bys cos napisal, a nie zniechecal innych.
[#5] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@szumekjac, post #3

No, to Panowie, czekamy na Wasze mocne uderzenie, i artykuły, na które wszyscy już sobie zaierają rece. ;)
[#6] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@MinisterQ, post #5

Napiszę..., o rozszerzeniu pamięci do A500 (+512)
[#7] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@szumekjac, post #6

Narzekać to wszyscy potrafią, napisać to nikt. Co z tego że rozszerzenie to było wałkowane setki razy w prasie amigowej, masz nową prase amigową w domu?, gdzie to jest wałkowane?, niepodoba się? napisz jakiś artykuł duży ciekawy, pokaż co potrafisz :)
[#8] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@Olo, post #7

Mam nową ;) prasę amigową: Total Amiga 22! :D
[#9] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@Andrzej Drozd, post #4

Ale ten frustrat wyje na dworze nie trzymam tego w domu. A wyje tak skutecznie ze naprawde nie da sie spac. Nie mam nic do tego ze ktos cos skrobie i poci sie ale poziom malinowego pisania jest raczej podly. Proponowalbym jakas giere opisac albo cos. W dziale opisujacym sprzet powinny byc solidne rzeczy - przynajmniej tak mi sie wydaje a w tym miejscu laskawie wyplulem swoja opinie z zaznaczeniem ze jest moja i subiektywna jak najbardziej:).
[#10] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@szumekjac, post #6

To nie było by mocne uderzenie, tylko pierdnięcie komara...
[#11] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@MinisterQ, post #10

[#12] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@szumekjac, post #8

I tam zapewne jest opisany blizzard bądź inna karta turbo do A1200
Narzekać potrafi każdy, napisz jakiś artek, pokaż co potrafisz nie wstydź się, najwyżej napiszemy że znowu opisujesz coś co było wałkowane sto razy
[#13] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@Fazior, post #9

W takim razie dodaj mu do kolacji jakis srodek uspokajajacy :)
A co do opisu, to kazdy opis jest jest subiektywnym opisem i nic nie stoi na przeszkodzie aby bylo kilka opisow jednego sprzetu.
[#14] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@Andrzej Drozd, post #13

Mysle ze tylko eliminacja by pomogla w tym wypadku:). Co do opisu hmmm uwazam ze po prostu zaniza troszke poziom artkow na ppa.
[#15] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@Fazior, post #14

Nie wiem co ci się w Malinowej recenzji nie podoba, opisał swoje wrażenia z użytkowania karty, język którym jest to napisane jest zupełnie OK. Karta, podobnie jak artykuł przeznaczone są dla raczej początkujących - taki artek na PPA się przyda.
Do BlizzaIV mam spory sentyment, miałem ten model długi czas, artykuł przeczytałem z przyjemnością. A jak uważasz, że potrafisz napisać lepszy, to napisz, chętnie przeczytam.
[#16] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@wali7, post #15

Jak mozna pisac opis karty dla poczatkujacych? Wydaje mi sie ze karta powinna byc opisana po prostu rzetelnie skoro to juz recenzja ma sie nazywac? Słusznie napisałes to są wrażenia z uzytkowania do tego troszke dziwnie napisane: "W Prayerze 2 można słuchać MP3 128 kbps w jakości 22 kHz mono (....) ...a wydaje mi się, że 030 poradziłoby sobie z MP3 80 kbps 22 kHz mono." Nie uwazam ze potrafie lepiej, nie chce mi sie pisac, jedyne co zajmuje moja uwage i cieszy moje serducho jest klepanie uszczypliwych komentow i wytykanie potkniec innych, tych strajacych sie :D
[#17] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@Fazior, post #16

Postawa krytyka jest rzeczywiście najłatwiejsza, a co ciekawe, poziom krytyzmu maleje, gdy krytyk sam spróbuje coś stworzyć zamiast wyzłośliwiać się nt pracy innych.
Moim zdaniem opisów BlizzardaIV było już tyle, że wrażenia z użytkowania stworzone przez Malina są jedynym sposobem stworzenia czegoś nowego w tej materii, a do tego przydatnego. A jak sądzisz, do kogo zaadresowana powinna być ta recenzja? Do mnie? Pomijając fakt, że obecnie używam Pegaza, to używałem tę kartę chyba z 5 lat (w czasach kiedy pisanie prac magisterskich na Amidze nie było jeszcze postrzegane jako ekstrawagancja) i ciekawią mnie co najwyżej spostrzeżenia innych użytkowników tego doskonałego produktu. I sądzę, że także dla składającego właśnie swoją Amigę "repatrianta" ;) taki praktyczny opis jest właśnie najlepszy.
[#18] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@Fazior, post #16

"W Prayerze 2 można słuchać MP3 128 kbps w jakości 22 kHz mono (....) ...a wydaje mi się, że 030 poradziłoby sobie z MP3 80 kbps 22 kHz mono."


Bo w 128 kbps da się posłuchać, ale jeśli chcesz pracować bez slideshow to 80 kbps. Ja tak to zrozumiałem i przy takim rozumowaniu niema tam błędu.

Bardziej bym się doczepił do tego
można teraz (2006 r.) dostać Apollo z procesorem 68040. Jeśli jednak cenisz sobię stabilną pracę (...)
Miałem oba sprzęty i oba były stabilne, nawet chyba apollo bardziej - jak się ustawiło system to naprawdę niewiele progsów wywalało komp.
[#19] Re: Blizzard 1230IV - recenzja
Dobra robota.
[#20] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@Fazior, post #2

To mój debiut :P Pocztaj recke karty Elbox1230, też jest fajna.
[#21] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@Olo, post #7

Niestety, ale musze się z tobą zgodzić :)
[#22] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@MikeN, post #18

U niektórych Apollo jest stabilne jak skała ( :) ), ale słyszałem o przypadkach gdzie apollo robi różne dziwne rzeczy, a blizzardy są jednak "prawie zawsze" niezawodne.
[#23] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@Fazior, post #2

Recenzja jess very cool, sam mam ta karte tylko, ze bez FPU. Sadze, ze opis jest zadowalajacy, bo przecietny uzytkownik wie czego sie spodziewac po tej karcie w praktyce, a dopowiem, ze Malin nie sklamal z testami, wlasnie ta karta taka fajna jest :). Ja nie mam chlodzenia takze, choc i FPU nie mam, procek czasem parzyl jak np. mialem kompa wlaczonego przez 3 dni i ssalem z Torrenta, ale to normalka dla tej karty - wiatrak to jakis farfocl ;). Recenzja very cool, 3maj tak dalej Malin!!
[#24] Re: Blizzard 1230IV - recenzja
A ja tak uwazam ze to kiepsciuchna recenzja jest i NIKT mnie nie przekona ze jest inaczej
[#25] Re: Blizzard 1230IV - recenzja
świeżynka, nie ma co [...]
[#26] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@Fazior, post #24

Napisz lepszą.
[#27] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@Malin, post #26

Nie stękaj tylko przyjmij krytyke i weź to pod uwage pisząc nast. recenzje :)
[#28] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@Malin, post #26

Nie uzywam nedznego 030:D
[#29] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@alpine, post #27

Napisz coś geniuszu, bo poza trollowaniem jeszcze nic ciekawego nie zrobiłeś
[#30] Re: Blizzard 1230IV - recenzja

@Malin, post #29

Zaczyna tak jak Ty :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem