Komentowana treść: Zune dla AmigaOS 3.x - wersja 0.97 beta 1
[#1] Re: Zune dla AmigaOS 3.x - wersja 0.97 beta 1
uruchomił ktoś może instalkę, bo mi nie działa nic, co jest bb napisane :\
[tzn, jeśli chodzi o stare wersje]
[#2] Re: Zune dla AmigaOS 3.x - wersja 0.97 beta 1

@Camelek, post #1

ja zainstalowalem ale nie zabardzo wiem jaki program wykorzystuje zune by przetestowac...
[#3] Re: Zune dla AmigaOS 3.x - wersja 0.97 beta 1

@FOrest, post #2

A wiesz jakie programy wykorzystują mui? ;)
[#4] Re: Zune dla AmigaOS 3.x - wersja 0.97 beta 1

@MinisterQ, post #3

amigg? i co z tego wynika?
[#5] Re: Zune dla AmigaOS 3.x - wersja 0.97 beta 1

@FOrest, post #4

No to, że zune to coś, co zastępuje mui... i to co uruchamia sie pod mui, uruchomi sie i pod zune.
[#6] Re: Zune dla AmigaOS 3.x - wersja 0.97 beta 1

@MinisterQ, post #5

a jak przekonac program by korzystal z zune zamiast mui?
w pakiecie afa-zune jest program zunepromotor tylko jak go uzyc?

Ostatnia edycja: 23.07.06 23:40:49
[#7] Re: Zune dla AmigaOS 3.x - wersja 0.97 beta 1

@MinisterQ, post #5

Przecież podobno zune ma braki w klasach i nie ma chwilowo opcji żeby poprawnie działało na nim agg
[#8] Re: Zune dla AmigaOS 3.x - wersja 0.97 beta 1

@alpine, post #7

AmiGG w obecnej wersji (która jest na moim dysku) nie wymaga żadnej klasy, która nie jest dostępna pod AROSowym zune (kosztowało mnie kilka dni pracy), poza tym zune m68k potrafi skorzystać z natywnych muiowych klas.
[#9] Re: Zune dla AmigaOS 3.x - wersja 0.97 beta 1

@MinisterQ, post #8

AmiGG w obecnej wersji (która jest na moim dysku) nie wymaga żadnej klasy, która nie jest dostępna pod AROSowym zune (kosztowało mnie kilka dni pracy)

Brawo!!! OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem