Komentowana treść: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa 2 za darmo
[#1] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa 2 za darmo
Ale fajnie! Teraz niech ktoś udostępni macosa9 ;)
[#2] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa 2 za darmo
Czy udało się komuś ściągnąć tego torrenta na mosie? Próbowałem programami ctorrent, bittorrent jak i mldonkey, ale nic nie idzie, chociaż niby jest jeden użytkownik który to udostępnia. Czyżby to przez to, że na mosa nie ma klienta bittorrent z obsługą trackerless?

:(
[#3] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa 2 za darmo

@grxmrx, post #2

Jednak w końcu ruszyło, a już się bałem (mosowe programy długo nie wykrywały seeda, choć ten był dostępny, przy sprawdzaniu przez poproszoną osobę na kliencie pecetowym seed był widoczny).
[#4] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa 2 za darmo

@Korni, post #1

Na PegXMac-u jakiego najwyższego MacOsa można odpalić?
[#5] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa 2 za darmo

@Arbuz, post #4

10.4
[#6] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa 2 za darmo

@Korni, post #1

Ooo kolega avatarka ma z fire emblem?:)

Btw. rozmawialem z Davidem i ma tez byc za niedlugi czas wersja na pega 1:D

Ostatnia edycja: 03.08.06 19:50:23
[#7] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa 2 za darmo
Mógłby ktoś na dzień, dwa udostępnić to ISO normalną drogą (mam poblokowane porty i ni jak się nie da ściągnąć) ?
[#8] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa 2 za darmo

@grxmrx, post #5

Btw. a dziala ci internet w pegxmacu??
[#9] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa 2 za darmo

@AmiChris, post #8

Tak, ale nie na 1.4.4 i nie na 1.4.3. Jedyna wersja na jakiej działa internet od razu i bez mieszania (no ale i tak muszę wpisać dhclinent w konsoli...) jest wersja 1.4.2 i takiej używam.
1.4.4 jaką udostępniono podobnie jak 1.4.3 ma taki problem, że poza problemami z połączeniem (nie mam pojęcia jak to skonfigurować, domyślnie jest coś popsute) są też problemy z działaniem MacOnLinux, MacOSX działa w żółwim tempie, zanim pojawi się górne menu i uruchomi się jakikolwiek program mija sporo czasu, tych problemów nie ma z wersją 1.4.2.
[#10] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa 2 za darmo

@grxmrx, post #9

ja uzywam macos 9 moze to dlatego mam problemy z netem,tez mam net "przez" dhcp.

wlasnie z 1.4.2 ja nie mam neta
[#11] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa 2 za darmo

@AmiChris, post #10

a nie lepeij molk odpalic? zero problemow z netem i w ogole smiga od razu.
[#12] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa 2 za darmo

@quaint, post #11

Zapewne nie korzystasz z sieci przy pomocy protokołu DHCP, molk nie posiada klienta DHCP (nie ma tam w ogóle dhclinent) i sieć nie działa. Jeśli wszystkie dane sieciowe (adres IP, maska, etc.) możesz wpisać sobie samemu jako adresy statyczne to może molk jest dobry, ale jeśli ktoś inaczej jak przez DHCP się nie połączy to z molkiem dostępu do sieci mieć nie będzie.
[#13] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa 2 za darmo

@grxmrx, post #12

no fakt, wpisywalem wszystko recznie. mam router z modemem do neostrady i ustawilem tak, zeby nie bylo problemow.
[#14] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa 2 za darmo

@yackar, post #7

http://www.pegasosforum.de/dload.php?action=file&file_id=610
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem