Komentowana treść: Prawo krwi - recenzja
[#1] Re: Prawo krwi - recenzja
Ładna, poprawna recenzja - miło się czyta :)
Jedyna rzecz o jaką mógłbym zapytać - co się ukazało na MA CD8 - MKII w wersji AGA (chociaż tak nie wyszła) czy PK AGA ? No ale bym siem specjalnie czepiał ;)

Ogólnie 5+
Pozdrawiam
[#2] Re: Prawo krwi - recenzja
ty powanie to lubisz,szacunek ale nie rozumiem do koca


Ostatnia edycja: 08.08.06 01:25:07
[#3] Re: Prawo krwi - recenzja

@franz, post #2

sorry za baraki znakow diakrytycznych
[#4] Re: Prawo krwi - recenzja

@TJindy, post #1

[...]
Prawo krwi w wersji dla kości AGA ukazało się na płycie MACD 8.

To fragment recenzji. Ja to rozumiem tak, że Prawo krwi w wersji dla kości AGA ukazało się na płycie MACD 8.

[#5] Re: Prawo krwi - recenzja

@franz, post #3

My Ciebie też wogóle nie rozumiemy.
[#6] Re: Prawo krwi - recenzja

@Prince, post #4

Po uwadze TJindy zmieniłem to zdanie.
[#7] Re: Prawo krwi - recenzja

@TJindy, post #1

Jakoś sobie nie przypominam by kiedykolwiek wyszła inna wersja MK2 niż ecsowa.
[#8] Re: Prawo krwi - recenzja

@koodlaty, post #7

Nie zrozumcie mnie źle, recenzja bardzo mi się podobała i tylko ostatnie zdanie do niej nie pasowało. Osatatnio poprawiałem ludziskom magisterki i tego typu sprawy więc mnie trocę ponosi ( zboczenie) hehe.. Wiem że nie wyszła wersja na AGA (MK2) aczkolwiek mogą być ludziska którzy tylko RPG i STRATEGY więc dla nich zdanie może być niejasne. A tak teraz jest "bjuti". Oby tak dalej.

Pozdrawiam
Nadworny Upierdliwy Troll
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem