Komentowana treść: Nowe wersje MAME dla MorphOS-a
[#1] Re: Nowe wersje MAME dla MorphOS-a
Nic dziwnego. Klasyk ledwo co ciagnie gry zrobione dla maszyn 68k. Ale i tak przydalby sie JIT ;)
[#2] Re: Nowe wersje MAME dla MorphOS-a
Która wersja jest lepsza? Nie mam pega przez najbliższe 2 tygodnie wiec nie wiem którą mam ściągnąć?
[#3] Re: Nowe wersje MAME dla MorphOS-a

@Arbuz, post #2

Też dylemat. Bierz obie. Jak jedna nie zadziała z czymś, to może ruszy druga?
[#4] Re: Nowe wersje MAME dla MorphOS-a

@Arbuz, post #2

najbliższe 2 tygodnie

...masakra... :P
[#5] Re: Nowe wersje MAME dla MorphOS-a

@Andrzej Drozd, post #4

Masakra to jest to że ostatnio dotykałem Pega 11 lipca. Potem byłem w szpitalu a następnie na zw. lek. i komp został koło Warszawki a ja 200km od niego. Ale już 3-go września będzie się działo jak go dostanę w łapki
[#6] Re: Nowe wersje MAME dla MorphOS-a

@mailman, post #3

To jest też rozwiązanie bo aktualnie mam chyba 3 wersje MAME i każda jest do innych gier ale powoli zaczyna być to drażniące niestety
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem