Komentowana treść: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a
[#1] Re: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a
te kolejne produkcje sa na MZ chyba od ponad roku:)

(...)

hmmm, a moze tych nie wrzucalem, bo data jest nowa. wydawalo mi sie ze jednak juz tam lezaly.

Ostatnia edycja: 16.08.06 09:59:35
[#2] Re: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a

@kiero, post #1

Fakt, New Dawn Fades już było. Ale Till I Feel You jakoś nie...
[#3] Re: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a

@kiero, post #1

panie Kierowniku a moze bys tak jeszcze dla reszty dzieci dal w aviku Cruel karma forms. bo to juz 5 lat minelo a wszyscy czekaja
[#4] Re: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a

@jimiche, post #3

przeciez krazy po necie
[#5] Re: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a

@jimiche, post #3

niestety nie jest tak latwo bo nie jestem w stanie zbudowac nowej binarki tego dema z wlaczonym kodem do zrzucania klatek. wymagaloby to prawdopodobnie kilku dni pracy na co nie mam zbytnio ochoty
[#6] Re: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a

@kiero, post #5

a kiedy bedzie sun in glass garden? :D
[#7] Re: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a

@kiero, post #5

A kiedy nowe dema? :)
[#8] Re: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a

@MDW, post #7

@6 i 7

jak znajde ochote i czas zeby dokonczyc to co zaczete:)
[#9] Re: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a

@smackme, post #4

to daj linka smackme :)...

to moze inaczej czy jest jakas mozliwosc przechwycenia w locie tego co idzie na z wyjscia VGA karty graficznej ( z tego co pamietam to wlasnie chyba ty kiero razem z azzaro probowaliscie najpierw w taki sposob zrobic avi z tego demka?)... moze ktos dysponuje takim sprzetem?
[#10] Re: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a

@jimiche, post #9

no wlasnie to byloby najlatwiejsze wyjscie. niestety takim sprzetem nie dysponuje...
[#11] Re: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a

@jimiche, post #9

Na MOSa jest program grabujący animacje z ekranu. Chyba nawet kawałki ekranów. Z tego co pamiętam radzi sobie bardzo fajnie. Jednak obawiam się, że może nie dać rady zrzucać 25 klatek (w rozdzielczości 640x480x24) na sekundę. Chociaż trzeba byłoby sprawdzić. Na pewno mam ten programik na dysku ale zapomniałem jak się nazywał. :D
[#12] Re: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a

@kiero, post #8

jak znajde ochote i czas zeby dokonczyc to co zaczete

Oooo! Czyli coś jest zaczęte. Super. :) Wobec tego czekamy...
[#13] Re: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a

@MDW, post #12

nawet rok temu preview na symphony byl pokazywany. niestety nie wystarczylo wtedy czasu na dokonczenie a pozniej juz praca wiec...
[#14] Re: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a

@kiero, post #13

no wlasnie ten preview wymiotl po prostu wszystko co do tej pory widzialem i nie moge sie wprost doczekac wersji jakiejkolwiek dostepnej dla ludu.
[#15] Re: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a

@quaint, post #14

I jak już odpalisz pełną wersję, zobaczysz... to co dalej? ;) Ani nic z tym zrobić, ani poużywać... To już lepiej animke jakąś wyrenderować, albo film zapuścić ;)

/me już sobie idzie ;)
[#16] Re: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a

@MinisterQ, post #15

A idź marudo :P
[#17] Re: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a

@MinisterQ, post #15

jak juz odpale i zobacze to wtedy... odpale ponownie i tak w kolko az mi sie znudzi;) mozna to pokazywac znajomym albo podmienic muzyke i tekstury i stworzyc swoja wersje;) na pewno lepsze to od amigg, ktore nawet nie jest w 3d;)
[#18] Re: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a

@quaint, post #17

mozna to pokazywac znajomym

A po co? ;) Oni pewnie mają gry z takimi efektami. ;)

na pewno lepsze to od amigg, ktore nawet nie jest w 3d

Jak nie! Phibrizzo zrobił logo w 3d :P
[#19] Re: Kolejne produkcje Mad Wizards dla MorphOS-a

@MinisterQ, post #18

ale nie korzysta z akceleratora 3d :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem