Komentowana treść: AmiParty 2 final release
[#31] Re: AmiParty 2 final release

@reactor, post #30

To stronnicza, nieprawdziwa i krzywdząca opinia. Ale więcej się po Tobie nie należało spodziewać.
[#32] Re: AmiParty 2 final release

@Grzegorz Kraszewski, post #31

Wydalo sie! Zamiast robic TTE2 robisz tylko szum!!
[#33] Re: AmiParty 2 final release

@krismiszcz, post #26

AUTONOMICZNE KSIESTWO ZACHODNIEJ UKRAINY tak to sie zwie bródka welcome! ;)

Ostatnia edycja: 04.09.06 21:34:02
[#34] Re: AmiParty 2 final release

@marcik, post #32

w sumie to robi ten generator filtrow, filtruje siakies szumy, a co
potem z nimi robi... :wredna_mofca: :P
[#35] Re: AmiParty 2 final release

@reactor, post #30

Mi tu nie szum ... Tylko widze cie na party :))
[#36] Re: AmiParty 2 final release

@marcik, post #32

Wracaj do prac nad sputnikiem . A nie po portalach łazi :)

Ostatnia edycja: 04.09.06 22:20:21
[#37] Re: AmiParty 2 final release

@ChaL, post #36

A Ty zapłaciłeś że poganiasz? :P
[#38] Re: AmiParty 2 final release

@Lord_10up, post #24

Tak z czystej ciekawości się spytam, co robią użytkownicy "jedynej prawdziwej" Amigi, oprócz tego że ciągle wrzeszczą A słowo Pegasos jak i MorphOS wywołuje u nich napady złości .
No więc co robią i co TY robisz oprócz pisania bezsenswonych nasyconych nienawiścią komentarzy

Pozdrawiam mofce!
[#39] Re: AmiParty 2 final release

@Olo, post #38

Ja tu nikogo do niczego nie przekonuje, dziwne jest dla mnie natomiast samozachwycanie się coponiektórych. Wiem, że uzasadnione, ale pisanie, że "Użytkownicy Pegasosów są animatorami światka Amigowego" jest dla mnie bezczelne. Pozdrawiam!.
[#40] Re: AmiParty 2 final release

@Lord_10up, post #39

Trzeba bylo doczytać do końca, tam było, że w naszym kraju, co jest jakby uzasadnione, prawdopodobnie przez fakt, ze najwiecej aktywnych osob w "Amigowaniu" w naszym kraju, to posiadacze Pegasosow. Tego nie zmienisz, chyba, ze uaktywnisz bardziej posiadaczy classikow, badz tez wiecej bedzie osob w posiadaniu Amiga1 i nastepcow....
[#41] Re: AmiParty 2 final release

@Lord_10up, post #39

(..)pisanie, że "Użytkownicy Pegasosów są animatorami światka Amigowego" jest dla mnie bezczelne. Pozdrawiam!.

No widzisz, ale prawda jest taka że w naszym kraju to właśnie "niebieska" część amigowców organizuje liczne spotkania, zabrała się za TA PL, robią pokazy, a co robią użytkownicy i sympatycy "prawdziwych" amig, po za krzykiem oczywiście .... niech się zastanowie.... NIC . No chyba że to wszystko jest tak tajne, że nikt tego widzeć nie może

mofce! pozdrawia :D

[#42] Re: AmiParty 2 final release

@Olo, post #41

to właśnie "niebieska" część amigowców organizuje liczne spotkania, zabrała się za TA PL,

O przepraszam, ja się nie zaliczam do żadnej frakcji, a w TA-PL sporo nadłubałem :D
[#43] Re: AmiParty 2 final release

@mailman, post #42

Nie musisz przepraszac, wybaczamy (hehehe) mofce!
[#44] Re: AmiParty 2 final release

@Olo, post #41

Heh, niedawno byłem na turnieju-spotkaniu w SWOSA, gdzie nie było ani niebieskich, ani czerwonych. Obecni na spotkaniu wiedzieli co to jest Morphos i OS4 jednak nie są ich użytkownikami. Jak widać Nie-niebiescy potrafią zorganizować spotkania. Ja nie jestem użytkownikiem MOSa, jednak staram się coś dla Amigi robić, więc nie wypisuj takich głupot, że "inni" nic nie robią. Może W Twoim odniesieniu nie-dużo = nic, ale to już indywidualna sprawa.
[#45] Re: AmiParty 2 final release

@Lord_10up, post #44

Heh, niedawno byłem na turnieju-spotkaniu w SWOSA, gdzie nie było ani niebieskich, ani czerwonych.

Nic dziwnego, do grania w SWOS-a nie jest potrzebny ani AmigaOS 4 ani MorphOS, ta gra pod żadnym z nich bezpośrednio nie działa. Można jednak zastanowić się, czy to, że kilka osób (8, jak przeczytałem na stronie) sobie popykało w grę na A600, jest jakąkolwiek promocją Amigi i czy jest sens promować stare klasyki.
[#46] Re: AmiParty 2 final release

@Lord_10up, post #44

nie, no ok, jakby bylo takie spotkanie blisko lublina to sam bym wpadł (jak bym nie musiał siedzieć teraz i kończyc magisterki) ale problem jest w tym, że takie spotkania mają wydzwięk sentymentalny

problemem amigowców jest kierunek (i możliwości) rozwoju, jeśli należysz do osób, które wykorzystują amigę więcej niż pc to przyznam Ci racje, jeśli jednak amiga służy do "rulezowania", to nie zapomnij, że na klasyki nic ciekawego już nie powstaje i zdolności rozwoju są ograniczone (oprócz afaosu), dlatego dwie grupy walczą o rząd dusz bo przetrwać może tylko rozwijający się system. Dla mnie lepszą rzeczą jest nowy posiadacz (znienawidzonej;) ) amigiONE niż paru gostków co kupiło a1200 z 4mb fastu na allegro.
[#47] Re: AmiParty 2 final release

@rzookol, post #46

na klasyki nic ciekawego już nie powstaje




[#48] Re: AmiParty 2 final release

@Grzegorz Kraszewski, post #1

Krashan czym jedziesz bo nie wiem jak silną ekipę EVDT uda się zmontować. Jeśli pojedziem to pzrywieziem maszynkę na PPC ale niestety nie Amigę, Qdlacz zaopatrzył się w maka G3 :)
[#49] Re: AmiParty 2 final release

@Dorrr, post #48

Krashan czym jedziesz

Pociągiem rzecz jasna. Zabieram swój sprzęt.
[#50] Re: AmiParty 2 final release

@Grzegorz Kraszewski, post #45

Tak, było to spotkanie sentymentalne, jak najbardziej i nikt nie chciał nic promować, chociaż było komu- 4 osoby były całkowicie nie związane z Amigą, a pamiętają SWOSA jedynie z grania u kolegów w dzieciństwie. Nie każde spotkanie Amigowe służy promowaniu Amigi i powinieneś to rozumieć. Tutaj chodzi o fakt, że ludzie którzy nie są po żadnej stronie "jedynych słusznych systemów" zorganizowali coś, co się udało i było przyjemne dla wszystkich. Nie byłem na innych meetingach Amigowych i nie wiem jak to wygląda "na południu" więc skorzystałem z tego, że wreszcie zorganizowano spotkanie na północy. Wszystkich, którzy nie przyjechali organizatorzy zapraszają (wstępnie) za rok.
[#51] Re: AmiParty 2 final release
Kolejna wredna i dumna z tego mosofca zgłasza swoją gotowośc na przybycie na AmiParty 2. Stawię się oczywiście ze sprzętem!!!
[#52] Re: AmiParty 2 final release

@ZED^lM, post #51

O.. znowu spotkają się mój obecny z moim poprzednim pegazem :D OK
[#53] Re: AmiParty 2 final release
Być może i ja się zjawię ze sprzętem.
[#54] Re: AmiParty 2 final release

@deez, post #53

O fajnie :)

ZAPRASZAM

:)
[#55] Re: AmiParty 2 final release

@deez, post #53

Z głośnikami też? :P ;)
[#56] Re: AmiParty 2 final release
jestem basistką zespołu grającego na AmiParty. Na poprzednim party chłopcy narzekali troche na brak płci pięknej (dziewczyny z karaoke odpadły w pierwszej połowie piosenki : taka fajna dżaga...) Dlatego też chciałabym zaprosić na AmiParty wszystkie narzeczone,żony, przyszłe żony,niedoszłe narzeczone.... i każdą miłośniczkę "Maczka",Amigi i Pegasosa.
to pisałam ja-przyszła użytkowniczka i wielbicielka MacG3
welcome! super gitara
[#57] Re: AmiParty 2 final release

@alpine, post #55

tymi za 12000/sztuka ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem