Komentowana treść: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy
[#1] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy
Murzyn jest cool...
[#2] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy

@TJindy, post #1

Tym też był kiedyś murzynem. OK

Ale strasznie biedno to wygląda... Co to się porobiło...
[#3] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy
Przedstawiciel firmy Troika omówił zdjęcia prototypu (nie przywieziono go)

No tak... zdjęcia... To już nawet nie jest śmieszne, ni żałosne - to po prostu dno.
Gdyby nie stoisko amigakit to pomyślałbym, że to fotoreportarz z któregoś z polskich spotkań - proszę jak się nam standardy podniosły ;)
[#4] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy
Dodałem nowy odnośnik do zdjęć.
[#5] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy
Byl ColdFire,co prawda nie dziala, ale FAST w moim MegaRam tez nie dziala od tygodnia, wiec jest po Amigowemu:)
[#6] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy
Najlepsze są ceraty na stołach, wczesny PRL... Bycie amigowcem staje się przaśne i obskurne... :(
[#7] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy

@szumekjac, post #6

dlatego tez zostalem mofce!
[#8] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy
Rzucą na rynek jakiś ochłap (przestarzały sprzęt w opakowaniu zastępczym) i PRLowski motłoch (amigowcy) będą się tym czymś bezkrytycznie zachwycać... Tragedia... Jest coraz gorzej... :( :( :(
[#9] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy
Panowie, nie chce awansowac na naczelnego pesymiste tego portalu, ale ponownie napisze: musicie zrozumiec ze Amiga jakos komputer jest martwa, jest absolutnie martwa i nic nigdy juz jej nie ozywi. Przykro mi to pisac bo byl to moj pierwszy komputer dzieki ktoremu mam taki zawod jaki mam, ale sa to po prostu fakty. To tylko sprzet, wazne jest zycie.
[#10] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy

@Poke, post #9

1. Martwej się już nie ożywi ;)
2. Trzeba zrobić nową :P
3. Robią od kilkunastu lat katurlanie
4. Pegasos rulez! mofce!

Ostatnia edycja: 18.09.06 15:24:17
[#11] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy

@Poke, post #9

spokojnie, to nie exec i kazdy moze miec wlasne zdanie :)
amiga to sprzęt i system
sprzęt klasyczny jest martwy (powiedzmy a4000/a3000 i nowa karta z g3 i udma byłaby półmartwa), system mos na mojej a1200_240mhz i system mos na pegazie to dwa różne systemy (biorąc pod uwagę korzystanie z nich, szczególnie wolny odczyt z dysku dobija ale także sieciowanie na wielu tabach - widać że komp nie wyrabia)

sprzęt typu AmigaJeden i pegasos nie jest martwy - jest względnie wystarczający do zastosowań domowych: net, mp3, filmy, etc

system klasyczny jest martwy, jedyny rozwój umożliwia rozwijanie idei AfaOsu czyli przybliżanie os3.9 do aros/mosa (np. przez dodanie funkcji do graphics.library korzystających z Alpha channel), natomiast obecnie system ten to ślepa uliczka pomimo dużych prędkości działania UAE pod szybkimi prockami

systemy nowe czyli mos i os4
brakuje wielu rzeczy ale systemy te są pewną możliwością rozwoju, przy czym za rozwój uważam systuacje gdzie większość rzeczy w domowym użytkowaniu komputera (nie licząc gier odcoz) realizuje się przy użyciu ww. systemow. Z uwagi na brak odpowiedniej ilości osób pracujących nad nimi oraz problemy natury technicznej jak brak MP systemy te nigdy nie osiągną możliwości technicznych systemów posixowych czy winXp, natomiast nie ma problemu by stały się systemami, z których korzysta się na codzień, ani WindowsMillenium ani Macos9 nie były nowoczesniejsze od mosa/os4 a oprogramowanie powstawało i to bardzo dobrej klasy, tego samego życzę obu nowym amigowym systemom.
[#12] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy

@Poke, post #9

O dzieki Ci zes Nas oswicil. Tylko czasu blakalismy sie w ciemnocie. A ty zes ukalazl nam prawde. Tak, wyrzucimy teraz wszystkie nasz komputery i skasujemy wszystko to co moze z Amiga sie kojarzyc. wariat?

[#13] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy

@reactor, post #12

tak wlasnie powinienes zrobic ;)
[#14] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy

@quaint, post #13

niech pokasuje dane z tłoczonych płytek !!
[#15] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy

@quaint, post #13

Od 1994 roku slysze takie brednie.
[#16] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy

@rzookol, post #14

W tym tygodniu przyjde do ciebie i pokaze Ci na twoich CD jak sie kasuje dane
[#17] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy

@Poke, post #9

Przecież to oczywiste, że Amiga (i jej nowsze inkarnacje) jest platformą dla oldskoolowych nerdów/freaków. Ja się na Amidze "wychowałem" i zawsze będę amigowcem - tego nikt mi nie odbierze, więc wszelkie złe/dobre wieści traktuję prawie jednakowo obojętnie. Naturalnie cieszyłbym się z ewentualnego sukcesu, ale go nie oczekuję i włosów z głowy nie wyrywam. Nie przeżywam wszystkiego jak nastolatek. I chyba podobnie jest z wieloma innymi tutaj, prawda? :)

Ostatnia edycja: 19.09.06 23:38:50
[#18] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy

@reactor, post #15

i nie dało Ci to do myślenia? ;)
[#19] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy

@reactor, post #16

Najfajniej robi się to w mikrofalówce. Niestety nie mam już fotek z tej kasacji.
[#20] Re: Big Bash 4 - pierwsze zdjęcia i filmy

@quaint, post #18

A Tobie nie dalo? ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem