Komentowana treść: Wywiad ze Stefanem Burstromem
[#1] Re: Wywiad ze Stefanem Burstromem
Hehe ciekawym co bedzie w ib 3.0 ;)
[#2] Re: Wywiad ze Stefanem Burstromem
Kiepski to (ale trzeba przyznać że ostatni) argument, że żaden silnik (mozilla czy khtml) nie zastąpi GUI. Choć właściwie... co ma piernik do wiatraka? ;) O ile się nie myle to nad GUI i tak najmniej czasu się spędza w porównaniu z koniecznością stworzenia przyzwoitego silnika.
Do tego autor rozmienia się na drobne biorąc udział w rozwóju AmigaOS 4.0 (czyli dzieli czas na wiele projektów, a na pewno ma też inne zajęcia, które z hobby mają mniej wspólnego). W efekcie czego wszystko idzie powoli, a standardy internetowe nie stoją w miejscu.

Cóż, życzę powodzenia. IBrowse zawsze mi się podobał, jednak wydaje mi się że czas jego panowania na systemach amigowych i amigopodobnych już mija, co nie oznacza że jeszcze przez pare lub kilka lat będzie popularną przeglądarką w tym środowisku.
[#3] Re: Wywiad ze Stefanem Burstromem

@grxmrx, post #2

programiści kupili pegazy a userzy amigi1, teraz mamy tego efekty: noew programy dla mosa pisane nie tylko przez Mosteam a na czerwonej stronie bicie piany i zamozachwyt połączony z brakiem programistów (w sumie nie licząc amidoga jak i kilku innych reszta jest w OS4_teamie i pracuje nad nim a nie nad swoimi projektami)
[#4] Re: Wywiad ze Stefanem Burstromem
To fantastyczne wieści.
Nagle się wszyscy przebudzili z letargu, i Amizilla i IBrowse i znów tylko można wyczytać w ich słowach, halo tu jesteśmy, nowe rzeczy już niedługo, poczekajcie tylko chwile, juz juz, poczekajcie tylko troche...

Go Marcik, go Marcik, go......
[#5] Re: Wywiad ze Stefanem Burstromem
1 AmigaOne XE (the first one ever with the famous DMA patch :)

To cytat z wypowiedzi pana Burstorma, ciekawe, co na to pewna Redakcja? Przecież nie ma błędu, są tylko 'ficzery' :D.
[#6] Re: Wywiad ze Stefanem Burstromem

@grxmrx, post #2

No właśnie, nie jestem programistą, ale ciśnie mi się na usta to samo pytanie: co ma piernik do wiatraka? :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem