Komentowana treść: Thomas Frieden na IRC-u
[#1] Re: Thomas Frieden na IRC-u
Dla mnie to masło maślane. Duzo gadania mało widocznych efektów( z punktu widzenia konsumenta)



Benedykt
[#2] Re: Thomas Frieden na IRC-u
Odnośnie MESA, zdecydowaliśmy się odłożyć ten projekt na później.

No i tyle w sprawie wielkiego 3D dla OS4... A pamieta ktos jeszcze te sterowniki do kart o ktorym sie mofca nie snilo?
[#3] Re: Thomas Frieden na IRC-u

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

aż taki krytyczny nie bądź, porównaj sobie wypowiedzi Troikim, dla mnie całkiem niezły "wywiad"
[#4] Re: Thomas Frieden na IRC-u

@marcik, post #2

A pamieta ktos jeszcze te sterowniki do kart o ktorym sie mofca nie snilo?
A miało być tak pięknie.. tylko ktoś kogoś za szybko z tego snu wybudził.. i została rączka w nocniczku..
[#5] Re: Thomas Frieden na IRC-u

@marcik, post #2

A pamieta ktos jeszcze te sterowniki do kart o ktorym sie mofca nie snilo?

Pamietam doskonale. Na eXecu mowiono, ze wszystko jest ok w tym temacie i ze MESA juz prawie jest. Oczywiscie wszystko mialo chodzic na Radeonach. No i po raz kolejny sie przekonalem, ze nie ma co wierzyc takim gadaniom. Dopoki nie zobacze to nie uwierze. W tej dziedzinie AmigaOS4 jest i dlugo bedzie daleko z tylu za swoim konkurentem. Czy to sie komukolwiek podoba czy nie. W zwiazku z MESA uzytkownicy AmigaOS4 moga narazie zapomniec o Blenderze. No coz... przykro mi. :(
[#6] Re: Thomas Frieden na IRC-u

@MDW, post #5

W tej dziedzinie AmigaOS4 jest i dlugo bedzie daleko z tylu za swoim konkurentem.

Nie tylko w tej - pan Massimo Tantigone, spec od icon.library w AmigaOS 4, stwierdził, że już niedługo biblioteka będzie potrafiła skalować ikonki, co jest absolutną nowością podobno . Ambient to potrafi od roku co najmniej...
[#7] Re: Thomas Frieden na IRC-u

@Grzegorz Kraszewski, post #6

Skalowanie ikon jest od wersji 1.0 MOSa, a więc dużo dłużej niż od
roku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem