Komentowana treść: Stunt Car Racer - recenzja
[#1] Re: Stunt Car Racer - recenzja
Recenzja ciekawa, gra zresztą też niczego sobie - te zakręcone trasy... Nie wiedziałem, że są dodatkowe trasy do SCRa - trzeba obadać sprawę ;)
[#2] Re: Stunt Car Racer - recenzja
Na C64 gra zrobiła na mnie o wiele większe wrażenie niż na Amidze (mimo trochę trochę lepszej grafiki). Ale gra i tak jest miodzio :)
[#3] Re: Stunt Car Racer - recenzja

@Prince, post #2

Zgadzam sie na 100%. Wersja C64 to mistrzostwo. Frajda nawet wieksza od slawnego atarowskiego Pole Position (jest tez na C64).
Ogolnie wersja amigowa jest troche zepsuta przez dosc "smieszne" obrazki, ale plusem jest np. tryb "turbo", dzieki ktoremu mozna troche poszalec :)
[#4] Re: Stunt Car Racer - recenzja
Nigdy nie gralem w wersje inna niz amigowa, ale wiem ze gra ta miala znaczacy wplyw na moj rozwoj, bo niegdys przesiadywalem przy niej kilka godzin dziennie, przez kilka lat :)
[#5] Re: Stunt Car Racer - recenzja
Tym razem na przysłowiową tapetę trafił Stunt Car Racer.

Nie wiem dlaczego niektórzy używają jakiegoś zwrotu ze słowem "przysłowiowy" (i podobnymi), kiedy tak naprawdę nie są w stanie podać żadnego przysłowia, w którym będzie występować to słowo. (w tym przypadku tapeta)

Ale jak mi podasz jakieś przysłowie z tapetą, to OK. Nie było sprawy. :) (byle by było sensowne, a nie zmyślone)

PS. A Stunt Car Racer to jedna z najlepszych samochodówek na Ami. Brakowało mi tylko tras, więc zaraz zabiorę się za czytanie. OK
[#6] Re: Stunt Car Racer - recenzja

@El Amigos, post #5

"Przysłowiowy" nie musi oznaczać, że z zwrot pochodzi z przysłowia. Chyba prościej powiedzieć "wziąć na przysłowiową tapetę" niż "wziąć na pojawiającą się w powiedzeniu tapetę" ;)
[#7] Re: Stunt Car Racer - recenzja

@El Amigos, post #5

Wg Słownika PWN (http://sjp.pwn.pl/):
przysłowiowy
1. «dotyczący przysłowia»
2. «powszechnie znany»
[#8] Re: Stunt Car Racer - recenzja

@wali7, post #7

No dobra. Niech Wam będzie. Mi się wydawało, że musi istnieć jakieś przysłowie. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem