Komentowana treść: Flayer
[#1] Re: Flayer
To bardzo ciekawe. Nareszcie można będzie na Pegazie oglądać Google Video, które jest kopalnią ciekawych filmów ze wszystkich możliwych dziedzin (YouTube zresztą też). Świetnie! Problem tylko w tym, że nie bardzo wiem jak odpalić AWeba na MorphOS. :) Reaction kiedyś miałem ale wywaliłem, bo był jakiś problem. Oprócz AWeba i GUI do Froggera nie używałem tego do czegokolwiek. Potem GUI odpadł, a AWeba i tak nie używałem, bo przy IBrowse 2.3 nie było sensu. Jednak teraz chętnie bym spróbował. Ma ktoś jakiś działający przepis na Reaction/ClassAct na MorphOS? Jak nie to sam pokombinuję jak znajdę dłuższą chwilę czasu...
[#2] Re: Flayer

@MDW, post #1

a sciągniecie z aminetu i zainstalowanie nie wystarcza?
[#3] Re: Flayer

@rzookol, post #2

u mnie wystarczylo.
[#4] Re: Flayer

@MDW, post #1

Juz wczesniej mozna bylo ogladac google video - na kazdej stronie byl link do sciagniecia filmu na dysk
[#5] Re: Flayer

@marcik, post #4

No właśnie jakoś nie bardzo chce ściągnąć. Jak naciskam "Pobierz" to mi się ściąga jakiś krótki (kilkaset bajtów) plik o przydługiej nazwie. Pod Windą ściągają się w formacie mp4 jak wybiorę "Video iPod/Sony PSP".
[#6] Re: Flayer

@rzookol, post #2

Jakoś nie potrafię znaleźć ClassAct na Aminecie. :) Pałęta się i mnie myli tylko ten ClassAction, a to przecież zupełnie coś innego. Reaction raczej nie znajdę na Aminecie, bo to jest kawałek AmigaOS 3.5/3.9.
[#7] Re: Flayer

@MDW, post #5

"Rozpoczęło się pobieranie. Zapisz plik wideo.
Jeśli pobieranie nie rozpoczyna się automatycznie, kliknij tutaj link prawym przyciskiem myszy i wybierz polecenie "Zapisz jako"."

[#8] Re: Flayer

@MDW, post #6

http://de4.aminet.net/dev/gui/ClassAct2Demo.lha
[#9] Re: Flayer

@Norbert, post #8

Dzięki. :)

A to "Demo" co oznacza? Jakieś ograniczenia?

Zainstalowałem i nie działa mi AWeb. Jak próbuję uruchomić coś innego korzystającego z tego GUI to mi wywala żeby zainstalować Reaction, bo nie może otworzyć resource.library. Ech, chyba oleje tego AWeba. I tak z niego nie korzystam.

Ostatnia edycja: 06.10.06 12:17:45
[#10] Re: Flayer

@Norbert, post #7

Rzeczywiście działa. :) Dzięki wielkie. Strona jest tak rozwalona na amigowych przeglądarkach, że trudno cokolwiek znaleźć. W dodatku próbuje mi pisać po polsku i przez utf-8 jest bardziej nieczytelne niż gdyby było po angielsku. :)
[#11] Re: Flayer

@MDW, post #9

Aweba mam ze strony http://aweb.sunsite.dk/files/builds/aweb3.5.08bmos_20060411.lha
MDM co pokazuje SnoopDOS ?
[#12] Re: Flayer

@MDW, post #5

ustaw sobue spoofa w przgladarce zeby ppodawalo system jaki unix albi linux. zamisat flv google video poda ci wtedy .avi z kodekiem divx 4
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem