Komentowana treść: Alarm Clock 1.5
[#1] Re: Alarm Clock 1.5
Takie oprogramowanie jest niezbędne - umożliwia odmierzanie lat do nadejścia lepszych czasów. Jak to x razy prorokował mps, "nadchodzą tłuste lata dla Amigi". ;)

Za lekkie przytrollowanie przepraszam - ot, taka refleksja mnie naszła po przeczytaniu kolejno newsów o Audio Evolution i tym zegarku.

[#2] Re: Alarm Clock 1.5

@Ijon_Tichy, post #1

E tam, ten program poprostu daje bardzo wyraźnie znać, która jest już godzina i że wypadało by już np. iśc spać. :)
Nie widziałem jeszcze programu, który TAK wyraźnie by to pokazywał (na moim monitorze cyfry godziny mają 22 cm). ;)
[#3] Re: Alarm Clock 1.5

@Mario, post #2

Program wygląda ciekawie. Szkoda tylko, że otwiera się na
screenie w rozdzielczośći 640x480. Troszkę przy mało ;)
[#4] Re: Alarm Clock 1.5

@Korni, post #3

Otwiera się też i w innej rozdzielczości... tyle że rozmiar okna zegara wygląda na stały... a opcja SCALABLE nie za bardzo działa...

Ostatnia edycja: 07.10.06 23:47:42
[#5] Re: Alarm Clock 1.5
Mogłby ktoś uprzejmie zarzucić shotem? Nie wiem, czy w ogóle brać się za to. A LimpidClock wydaje mi się nie do pobicia.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem