Komentowana treść: Bill McEwen - kolejny wywiad
[#1] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad
Właściwie niewiele wynika z tego co powiedział, ale miło że daje znać o sobie :)
[#2] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad
Tradycyjnie, duzo gada, malo robi...
[#3] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad
ble ble ble ....
[#4] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad
To może jakiś licznik na PPA umieścić, odmieżający czas do wyjścia OS5? ;) Tyle że niektóre *nixy mają problem, bo licznik sekund jest 32-bitowy - może nie starczyć
[#5] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@Torn, post #4

Umiesz poprawic humor z wieczora... :D
[#6] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad
I should also state that the name OS 5 is going to change. The product that we are going to ship is going to be much better than OSX from Apple, so OS 5 is not an accurate name or description of the product offering.


He he, to jest niezłe... OK
[#7] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@Hugen, post #6

A co, nie wierzysz?

Jeśli nie wierzysz, to jesteś wrednym zdrajcą i wysmiewcą amigi, wypowiadającym się na pegazowym portalu. :P
[#8] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad
Fajny kolo, wywiad, ściema i jest fajnie... ;) OK
[#9] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@szumekjac, post #8

Normalnie jak Petro T. Tylko Petro rozdawal przynajmniej Amigi na
roznych imprezach :)

Ostatnia edycja: 08.10.06 10:29:36
[#10] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@Kaczus, post #9

No a kolo niestety niema co rozdawac... :(
[#11] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@szumekjac, post #8

Pomijam juz fakt że facet nie wie o czym mówi

"The Cell processor is used by Xbox 360, Nintendo Wii (stupid name by the way), and Playstation 3."

Xbox360 ma zmodyfikowany przez IBM PPC G5, pozatym teksty o wyższości OS5 od MacOSX i pisanie systemu bez gotowego kernela ... dobre
OS5 za dwa lata... hmm... jedni mają "za dwa tygodnie", drudzy mają "za dwa lata" , jednym słowem całą tą wypowiedź można skomentować tak : ROTFL
[#12] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@MinisterQ, post #7

Nie przeginaj... Nie mam czego zdradzać, żeby być zdrajcą
I nie obrażaj tego portalu, to jest portal amigowy z dodatkiem Pegaza i wrednych pegowiec...
[#13] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@Olo, post #11

Pisanie systemu operacyjnego nie musi sie zaczynac od kernela.
[#14] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@smith, post #13

Ale bez wytycznych co do kernela nie ma sensu...
[#15] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@smith, post #13

Tak racja, można zacząc od stworzenia ikonek... W wypadku AOS 5.0 tak to się pewnie odbędzie, tylko, że na ikonkach się skończy... :(
[#16] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad
Ehh... no comment. Jedyne co można zrobić to się uśmiechnąć podczas czytania tych fantazji.
[#17] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@Olo, post #11

A przepraszam gdzie przeczytales ze Bill napisal ze os5 bedzie za 2 lata ?? Bo moze zamiast z OS5 posmiejemy sie z Twojego angielskiego .. No ale jak sie wkroczylo miedzy wrony to trzeba krakac jak one...

Wez sobie słowniczek :) , pozdrawiam
"BM>> We have a schedule, but at this time we are not going to put that information out there. "

[#18] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@fibi, post #17

No tak, tak to jest jak się pisze dużo i w między czasie jakies komentarze na portalach, potem robi się , tzw "burdel"

A TY zamiast poprawić kulturalnie i powiedzieć że jest błąd od razu obrażasz, no ale czego można oczekiwać od zaślepionej owcy , na pewno nie kultury

Oczywiście że źle przeczytałem, ale w przeciwieństwie do ciebie (celowo z małej litery napisałem ) potrafię przyznać się do błędu. Nie zmienia to faktu, że to całe gadanie billa jest jedną wielką bajką, pan bill wypisuje różne głupoty, w stylu OS5 lepszy od MacOS X. Cóż a teraz idź owieczko i ciesz się, bo zaiste wiedza Twa jest "ogromna" a wiara w nieomylność billa i jego "cudowny" system jeszcze większa
[#19] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@fibi, post #17

A przepraszam gdzie przeczytales ze Bill napisal ze os5 bedzie za 2 lata ??

A tu stanę w obronie Trolla. ;) W popszednim wywiadzie(no chyba, że teraz to co się mówiło parę tygodni temu, jest już w Amiświecie "deprecated" ;) ), Bill stwierdził, że *niewykluczone* że os5 będzie przed os4... A os4 jest zapowiadany na grudzień. Także nie za dwa lata, ale za miesiące lub nawet tygodnie.
P.S. Oczywiście, żart. :P
[#20] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@Olo, post #18

Z komentarzy widać, że musisz czerpać wielką satysfakcję z obrażania ludzi ceniących Amigę i z bezpodstawnego wyśmiewania tego co powiedział McEwen (bo nie widzę powodów dlaczego nowy system nie miałby być w jakieś mierze lepszy od MacOSX).
[#21] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@amigafan, post #20

Nie, wogóle, ale mam dość opowiadania bajek i mówienia jak to jest wspaniale i cudownie.
Systemu brak, sprzętu brak, jak coś jest to stare szroty za ogromne pieniądza, a ja mam się cieszyć bo billi powiedział że jest cacy i wogóle wspaniale .

@fibi

A pokaż mi gdzie ja napisałem że "os5 za dwa lata" to słowa billa
[#22] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@amigafan, post #20

No będzie leprzy bo go nie ma :)
[#23] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@amigafan, post #20

Ale kto tu nie ceni AmigaOS'u , zobacz ilu z nas ciagle uzywa systemu amigowego. Oczywiscie zaraz sie czepniesz do mnie ze uzywam MorphOS'a no ale co tam przyzwyczailem sie ze jestem "zly".
Jestem ciekaw jak dlugo uzywales MacOS'a czy Windowsa. To naprawde nie boli i nie jest zle jesli sie wie co na tym sie robi i po co. Tobie amiga starcza do pracy mi niestety nie i w pracy uzywam windy.Po pracy robie to co lubie uzywam Pegasosa.
p.s.czy moge wedlug ciebie dalej nazywac sie amigowcem jesli posiadam a1200+ppc+bv i os3.9 zainstalowany na tym sprzecie?
[#24] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@amigafan, post #20

Przyszedles wczoraj do srodowiska amigi, ze nadal wierzysz w bajki opowiadane przez kogokolwiek z Amiga Inc?
[#25] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@Hugen, post #12

Czyżbyś należał do niedobitków, którzy nie czytują execa i jego forum (jeśli działa)? ;)
[#26] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@stefkos, post #23

Jestem ciekaw jak dlugo uzywales MacOS'a czy Windowsa

win muszę używać w pracy a MacOSa używam od dłuższego czasu niemal codziennie (właśnie z niego piszę te komentarze). MacOS w przeciwieństwie do tego co rozpowiadają jego zwolennicy ma sporo wad (ale i tak jest dużo lepszy od win). Właśnie przez te wady MacOS widzę, że zrobienie czegoś lepszego wcale nie byłoby takie trudne potrzebna jest tylko (albo aż) pewna wizja, trochę kasy i kilka osób znających się na programowaniu.
Poza tym wszystkim to środowisko użytkowników Maca jest tym co przyciąga do niego ludzi - nie wieszają oni psów na wyrobach Apple/przemówniach Jobsa (mimo, że czasem są podobne do tych amigwych) natomiast "u nas" jeżeli ktoś jest zainteresowany amigą to zaraz go się straszy tajemniczymi "szrotami" (słownik języka polskiego podaje definicję tego słowa, które nijak nie pasuje do kontekstu w jakim jest wypowiadane) i odstrasza od zainteresowania się Amigą.
[#27] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@Olo, post #18

oo przepraszam Cie bardzo, sadziłem ze taki "jajcarz" jak TY który jakże czesto wysmiewa wszystko co zwiazane z os4 i jego HW
potrafi z polotem , wzdziękiem i umiechem przyjąc wytkniety mu błąd.
Niestety, mam dla Ciebie kolejną zła wiadomość. Znowu sie mylisz - ja nie udzielam sie na forach ani nie komentuje na PPA , zatem na jakiej podstawie uznałes ze
ze "nie potrafie przyznac sie do błedu" i nazywasz mnie "zaślepioną owcą" . Bardzo żałosnie sie bronisz udając ze coś o mnie wiesz !

A ja jestem tylko zwykłym bywalcem Amigowych portali szukających cenych zródeł informacji, który smiał zwrócic Ci uwage w sposob tak samo "kulturalny" w jaki TY zwykle lubisz komentować (wyśmiewać) nowinki zwiazane z OS4 oraz osoby go wspierające!

[#28] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@amigafan, post #26

ad 1. wizja, troche kasy, kilka osob znajacych sie na programowaniu a os4 dalej nie ma.
ad 2. uzytkownicy maka dostaja to co powiedzial jobs, uzytkownicy amig dostaja czekanie w nieskonczonosc.
[#29] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@fibi, post #27

mnie zastanawia skad sie tak nagle "urwales", tak bez zlosliwosci. Moze podalbys wiecej danych co robisz i jak bardzo jestes z amiga zwiazany? Bo rozmowa z toba, osoba ktora nawet nie wiemy czy ma amige/miala z nia do czynienia nie ma zbytniego sensu, chyba ze zamierzasz sie bawic kosztem amigowiec.
[#30] Re: Bill McEwen - kolejny wywiad

@Torn, post #19

NO możesz sobie stawać w jego obronie ale ja tez czytałem jego wypowiedzi i smiem twierdzic ze nic takeigo nie powiedzial. Poprosze linka do tej rzekomej wypowiedzi ..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem