Komentowana treść: Eye of the Beholder 1 i 2 w wersji AGA
[#1] Re: Eye of the Beholder 1 i 2 w wersji AGA
Wiadomo coś o promowalności powstającej Dune 2 AGA?
[#2] Re: Eye of the Beholder 1 i 2 w wersji AGA
Jestem pod wrażeniem tej pracy.
[#3] Re: Eye of the Beholder 1 i 2 w wersji AGA
EOB2 to świetna gra nad którą swego czasu zarwałem niejedną noc :) . Może autor zamiast Lands of Lore przeportowałby EOB3, którego nigdy na Amidze nie było.
[#4] Re: Eye of the Beholder 1 i 2 w wersji AGA
...Eye of the Beholder (wersja jeszcze nie została upubliczniona)...


Ale ściągnąć już można z tej samej strony co EOB 2 - stąd
[#5] Re: Eye of the Beholder 1 i 2 w wersji AGA

@Malin, post #1

Zgadzam sie ! Jaki sens ma robienie gier w wersji AGA jesli nie da sie ich wyprowamowc.... Chyba tylko dla UAE i tym podobnym.....



Benedykt
[#6] Re: Eye of the Beholder 1 i 2 w wersji AGA

@Malin, post #1

Wiadomo tyle samo, co w przypadku jakiejkolwiek innej gry pod WHDLoad.
[#7] Re: Eye of the Beholder 1 i 2 w wersji AGA

@mailman, post #6

Szkoda, wersja ECS się promuje :(.
[#8] Re: Eye of the Beholder 1 i 2 w wersji AGA

@Malin, post #7

Jak już będzie, to będziesz mógł to sprawdzić. Gra będzie pewnie w katalogu data, tak jak wersja ECS.
[#9] Re: Eye of the Beholder 1 i 2 w wersji AGA

@Benedykt Dziubałtowski, post #5

Choćby po to, żeby były na AGA... ale de facto dobrze by było gdyby były promowalne. Ech... znowu zacznę grać w EotB... jak tylko postawię klasyka (albo UAE)

Ostatnia edycja: 15.10.06 07:41:03
[#10] Re: Eye of the Beholder 1 i 2 w wersji AGA

@amigafan, post #3

Człowieku... nie wiesz co mówisz. Co prawda też chciałbym do kolekcji EotB III AGA, ale wybierając pomiędzy LoL a EotB wybieram LoL ponieważ:

1. EotB jest nudny jak flaki z olejem. Zrobili duże połacia terenu, a nie zrobili auto mapy (która jest w LoL), przez co przez większość gry "błądzi się" z jednego miejsca w drugie. Pomimo że jestem fanem serii EotB, zniechęciłem się do gry po około godzince grania.


2. LoL pomimo swoich uproszczeń (tylko kilka statystyk: HP, MP, siła, obrona i nie wypisywane w czasie gry aczkolwiek mające znaczenie szybkość i zręczność) jest grą bardzo ciekawą. Niektore rzeczy prócz cech zwykłych mają cechy dodatkowe (np zwiększenie szybkości/zręczności czy magiczne ataki), które to odkrywa się podczas gry. Żeby tego było mało niektóre bronie są lepsze na jedne stwory, a słabsze na inne. Dodatkowo łączy w sobie także elementy prostej przygodówki point'n'click (niektóre lokacje). Pomimo że skończyłem ją kilka razy, BARDZO chętnie powrócę do niej w wersji na Ami. :D

A nawet mogę zrobić reckę (odkryłem kilka rzeczy, których nie znalazłem na necie :D )

3. Czy ty w ogóle kiedyś grałeś w EotB III i LoL? :>


A tak w ogóle to EotB III nie jest już grą Westwood

Ostatnia edycja: 15.10.06 08:30:01
[#11] Re: Eye of the Beholder 1 i 2 w wersji AGA

@Solo Kazuki, post #10

Ja też słyszałem, że EOTB 3 jest bardzo kiepściutki w porównaniu z poprzednikami. Nie zmienia to jednak faktu, że gdyby był na Amigę, to nie pogniewałbym się :)
[#12] Re: Eye of the Beholder 1 i 2 w wersji AGA

@mailman, post #11

Ja także nie pogniewałbym się... zważając na fakt że Cfou planuje dodać autopmapę do EotB i EotB II, a największą bolączką EotB III jest jej brak. Ja po prostu stwierdziłem że wolę LoL niż EotB III. Też chciałbym całą serię w wersji AGA na Ami... ale EotB III to już nie Westwood, więc z tym może być problem :(

Swoją drogą jeżeli byłoby to możliwe to niezłym pomysłem byłoby także zabranie się za gry DreamForge (m.in. właśnie EotB III, Dungeon Hack, Ravenloft 1 i 2, Menzoberranzan,...)


Ostatnia edycja: 15.10.06 08:33:37
[#13] Re: Eye of the Beholder 1 i 2 w wersji AGA
Takie pytanie... udało się komuś te gry odpalić na E-UAE? U mnie nie chcą cholery chodzić...
[#14] Re: Eye of the Beholder 1 i 2 w wersji AGA

@Solo Kazuki, post #13

Działają obie. Zgrałeś westwood.library do libs
[#15] Re: Eye of the Beholder 1 i 2 w wersji AGA

@Korni, post #14

Oczywiście. Bez tego gry nie działają chyba w ogóle. A mnie EotB wczytuje zaciemniony screen z czołówki (i nic więcej), a w EotB II mam czarny screen.
[#16] Re: Eye of the Beholder 1 i 2 w wersji AGA

@Solo Kazuki, post #15

dobra... już wiem co było nie tak. Nie wiem jakim cudem, ale miałem sound_bits=0...
[#17] Re: Eye of the Beholder 1 i 2 w wersji AGA
Jak poinformował CFOU!, Lands of Lore raczej nie zostanie przeniesione. Podobno ktoś już zajmuje się tym projektem i nie życzył sobie w niego ingerencji Francuza. Ukończone jest podobno 30% gry, lecz nic nie wiadomo kiedy miałaby się pojawić. 30% postępu to wynik kilku lat pracy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem