Komentowana treść: Scalos 41.4
[#1] Re: Scalos 41.4
Zastanawiam się, kto używa Scalosa pod MOS-em... W świetle rozwoju Ambienta zwłaszcza.
[#2] Re: Scalos 41.4

@Grzegorz Kraszewski, post #1

Pewnie nieliczni, którzy korzystają jeszcze z MUI3.9. :)
[#3] Re: Scalos 41.4

@Korni, post #2

Może kaczuś? On do końca świata pewnie będzie używać voyagera i mui3.9 ;)
[#4] Re: Scalos 41.4

@MinisterQ, post #3

Kaczuś ma raczej Dopusa.
[#5] Re: Scalos 41.4

@Grzegorz Kraszewski, post #1

Ja tam wciąż używam DOpusa Magellana, MUI 3.9 i Voyagera.
[#6] Re: Scalos 41.4

@Grzegorz Kraszewski, post #1

No cóż.. może użytkownicy stikerowego systemu się bardziej ucieszą, gdy dostaną natywną wersję Scalosa.. ale to jeszcze zapewne potrwa..
Choć nie.. z drugiej strony - używanie lepszych desktopów (vide Dopus czy Scalos) zamiast jedynie słusznego Workbencha jest jak używanie ikonek png w tym systemie - po prostu nieamigowe (choć podobno aktualna wersja icon.library dla amigaosu czwartej generacji już sobie z nimi radzi..)
[#7] Re: Scalos 41.4

@MaaG^dA, post #6

W przypadku MOSa Scalos może ucieszyć wielbicieli WB. Nie jest co prawda aż tak jak on prymitywny , ale przynajmniej wizualnie dużo bardziej do niego podobny niż Ambient :D
[#8] Re: Scalos 41.4

@Marek Szyprowski, post #5

Voyagera też bym używał, gdyby nie to, że nie trawi mi proxy, nie wiem czemu
[#9] Re: Scalos 41.4

@wali7, post #7

ja tam nie wiem czego wam w wb brakuje :) jest shell, jest port arexxa w wb, w 3.9 jest multitasking. zajebioza :)
[#10] Re: Scalos 41.4

@Valwit, post #9

lol
[#11] Re: Scalos 41.4

@Valwit, post #9

Mi brakuje wygody :))
[#12] Re: Scalos 41.4

@MaaG^dA, post #6

No cóż.. może użytkownicy stikerowego systemu się bardziej ucieszą, gdy dostaną natywną wersję Scalosa.. ale to jeszcze zapewne potrwa..

Przecież wersja 41.3 istnieje dla OS4.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem