Komentowana treść: AmiDevCpp 0.9.6 beta
[#1] Re: AmiDevCpp 0.9.6 beta
Bardzo pozytywnie. Mam nadzieję że w tej wersji nie będzie już problemów z kompilowaniem czegokolwiek pod arosa.
[#2] Re: AmiDevCpp 0.9.6 beta

@MinisterQ, post #1

Czyli jednak to stało na przeszkodzie kompilacji AGG ( ) dla AROSa ...

A jak już Arosofce dostaną AGG to może pomyślałbyś nad jakimś skromnym jabberkiem?
[#3] Re: AmiDevCpp 0.9.6 beta

@alpine, post #2

Nad skromnym to nie ma nawet sensu myśleć.
[#4] Re: AmiDevCpp 0.9.6 beta
No cóż, niestety nowa wersja posiada dokładnie te same błędy co stara; konkretnie chodzi tu o (nie) działanie pewnych rzeczy w crosscompilatorach. Binarki arosowe pod MUI dalej się nie chcą kompilować...

P.S bugraport do autora wysłany. mam nadzieję że autor się jakoś ustosunkuje. :)
[#5] Re: AmiDevCpp 0.9.6 beta

@MinisterQ, post #3

Nad skromnym to nie ma nawet sensu myśleć.


Dla mnie skromny jabber to wielki wypas dla każdego użytkownika gg ;)

P.S bugraport do autora wysłany. mam nadzieję że autor się jakoś ustosunkuje. usmiech


Nadzieja matką głupich :P ;)
[#6] Re: AmiDevCpp 0.9.6 beta

@alpine, post #5

Dla mnie skromny jabber to wielki wypas dla każdego użytkownika gg

ROTFL. I tak właśnie rodzą się mity i legendy ludowe...
[#7] Re: AmiDevCpp 0.9.6 beta

@MinisterQ, post #6

Np. mit o tym, że AGG nie jest suxx ;)
[#8] Re: AmiDevCpp 0.9.6 beta

@koodlaty, post #7

Tu nie exec, tu nie broni sie prawdy za wszelką cenę ;)
[#9] Re: AmiDevCpp 0.9.6 beta

@MinisterQ, post #6

Mój drogi MiniQ,

Być może kiedyś osiągniesz wyższy stopień wtajemniczenia i zaczniesz postrzegać błędy swojej młodości w temacie jabbera a ja wtedy będę czekać i przyjmę Cię z otwartmi ramionami :P
[#10] Re: AmiDevCpp 0.9.6 beta

@alpine, post #9

znaczy co, w końcu żyły sobie wyprujesz, czy jak? ;)
[#11] Re: AmiDevCpp 0.9.6 beta

@MinisterQ, post #10

Zamiast płodzić kolejne posty na PPA lepiej zajmij się rozwojem AGG - kolega smith z radością pomoże wprowadzić ten program w XXI wiek przy pomocy WP ;)
[#12] Re: AmiDevCpp 0.9.6 beta

@koodlaty, post #11

A to AmiGG sie nie rozwija ? No fakt, od wersji .117 już trochę upłynęło...
[#13] Re: AmiDevCpp 0.9.6 beta
Autor przygotował DevPak z uaktualnionym SDK dla AROS-a. MiniQ, może teraz będzie Ci wszystko działać jak powinno.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem