Komentowana treść: Cybervision 64/3D w ofercie Software Hut
[#1] Re: Cybervision 64/3D w ofercie Software Hut
Nie chce wyjść na wrednego trolla, ale prawie 200$ za starą i wolną kartę i na dodatek tylko pół roku gwarancji

Wiem że hobby i wogóle, ale.... a wogóle już nie trolluje . nie karmić trolla!
[#2] Re: Cybervision 64/3D w ofercie Software Hut

@Olo, post #1

Ja tez uwazam, ze to smiechu warte..
[#3] Re: Cybervision 64/3D w ofercie Software Hut

@selur, post #2

Chętni się znajdą zapewne.
[#4] Re: Cybervision 64/3D w ofercie Software Hut

@Olo, post #1

Trollo, za dużo intela i chomików... Takie karty to jest rarytas, dla przeciętnego pececiarza, ba nawet przeciętnego amigowca to może jest śmieszne, ale są hobbyści, którzy chcą mieć właśnie CV64 3D i to najlepiej nową, 200 dolarów nie będzie dla nich wygórowaną sumą.
[#5] Re: Cybervision 64/3D w ofercie Software Hut

@Grzegorz Kraszewski, post #4

Prawda jednak dla przeciętnego Dziubałtowskiego jest to zdecydowanie za dużo :(




Benedykt

Ostatnia edycja: 22.10.06 20:06:44
[#6] Re: Cybervision 64/3D w ofercie Software Hut

@Benedykt Dziubałtowski, post #5

Dla "przeciętnych" wymyślono aukcje internetowe, a hobbyści dobrze wiedzą za co płacą.
[#7] Re: Cybervision 64/3D w ofercie Software Hut

@Korni, post #3

faktycznie, ktos to nabedzie to za ta cene jest totalnym kretynem, a tym bardziej jeszcze wiekszym firma, ktora bezczelnie oferuje karte za takie pieniadze. Taka polityka skutecznie odstraszy tylko zwolennikow amigi na rzecz pc.
[#8] Re: Cybervision 64/3D w ofercie Software Hut
Są tanie hobby, są i drogie hobby, więc ja się nie dziwię tej cenie :)
[#9] Re: Cybervision 64/3D w ofercie Software Hut
cena calkiem ok. a przecietny dziubaltowski to uzywa wintela i sama nazwa karty graficznej to dla niego abstrakcja
[#10] Re: Cybervision 64/3D w ofercie Software Hut

@Valwit, post #9

Wiem co to za karta i wiem jakie ma możliwości...Jednak masz trochę racji w tym co pisze za 200 dolarow mozna sobie skombinować całkiem ładnego peceta który zje taka karte na śniadanie :((((



Benedykt
[#11] Re: Cybervision 64/3D w ofercie Software Hut

@Benedykt Dziubałtowski, post #10

tak samo jak 1/10 mozna kupic szybszy i wydajniejszy samochod niz jakis zabytkowy rupiec. za 50 $ kupisz radio i to z odtwarzaczem cd, na pewno lepsze niz jakis rupiec na lampy z 1938 roku kosztujacy 5000$. ale tu jakby nie o to chodzi.
[#12] Re: Cybervision 64/3D w ofercie Software Hut

@Valwit, post #11

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze.... widomo ,ze lepiej i prosciej kupic do a 1200 sloty pci + voodo ni zooro + cyber3d za 200 dolarow.....




Benedykt
[#13] Re: Cybervision 64/3D w ofercie Software Hut

@Valwit, post #11

No tak, lecz z tego co widzę to nie jest zabytek z 1938 roku tylko karta na chipsecie S3 Virge wyprodukowana teraz. Co do ceny to nie wiem czy wysoka czy nie bo wyprodukowanie 50 kart to nie masówka i tanio nie będzie więc może zostawmy karty w spokoju i pozwólmy bawić się tym bardziej romantycznym. Sam wolę agatk'e i pykanie w naprawde fajne gierki które nie kosztuje az 200$.
[#14] Re: Cybervision 64/3D w ofercie Software Hut

@l00natyk, post #13

S3 Virge wyprodukowana teraz

No nie, chyba nie wierzysz że oni te karty produkują? To, że są w ich ofercie oznacza tylko tyle, że gdzieś znaleźli kilkadziesiąt kart i postanowili zrobić biznes sprzedając coś wartego 5$ (góra) za 1XX $ ;) A cały zysk idzie do prezesa :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem