Komentowana treść: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.
[#1] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.
Amiga po raz kolejny zmienia właściciela i po ra zkolejny tona obietnic....."dzięki DiscreetFX mogą zaistnieć na obecnych rynkach. "


bleachhhhh



kto ze mną potroluje???



Benedykt
[#2] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Niech za tą kase kupią Mosteam
[#3] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.

@Drako^lM, post #2

niesądzisz ,że lepszym pomysłem było by wkupienie microsoftu???






Benedykt
[#4] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

To jakiś żart???

Świetny mają system newsów na stronie. Im starszy news tym krótsze rozszerzenie... ;)
[#5] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.
Discreet... czy chodzi o firmę produkującą podpaski?
[#6] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.
Stronke maja cholernie cienka... zero stylu: blur i duza Verdana bold. Po zrodle widze ze robiona chyba jakims automatem. Ogolnie brak profesjonalizmu. Za nic nie chcialbym zeby firma w ten sposob sie prezentujaca polozyla lapy na AINC... :(
[#7] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.

@uran, post #6

Sugerujesz ze AINC moze byc jeszcze gorsza?
[#8] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.

@uran, post #6

Nie oceniaj ksiazki po okladce ;)
[#9] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.

@reactor, post #8

Z tego co ostatnio prezentują to tylko są "okładki". :(
[#10] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.

@Benedykt Dziubałtowski, post #1


Mam lepszy pomysl !

Zrobmy zrzute.. kazdy po 100zl i samy wykupmy Amige OK
[#11] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.
etam, ja się cieszą, bardzo dobry news, intencje są ok, discreetFX dokladało się juz do bounty amigowych, to nie są ludzie z nikąd.
Tylko mogę sie założyć ze amiga inc. bedzie zwodzić ich próbując zyskać kupe kasy na tym (no chyba ze są w takiej zapaści ze sprzedadzą po normalnych cenach).
[#12] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.

@uran, post #6

no to zrobisz im lepsza ;) a teraz niech sobie chociaz poprawia linki.
[#13] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.
Ca bedzie doczytac jaki firma DiscreetFX ma dorobek...

Ktore to juz przejecie?
[#14] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.
Znow jakies przelewanie srodkow. Od ponad 8 lat obserwuje spekulacje finansowe z haslem "Amiga" w tle. To nawet zabawne, ale mimo wszystko trzeba byc niezlym w te klocki aby na niczym zarobic. Tu zamkna, tu otworza, nic nie zrobia, znow zamkna i maja pewnie kilkaset tysiecy $ wiecej. Nic, tylko byc dobrym finansistom i spekulowac. I tak od prawie 10 lat. Ciekawa metoda na zarabianie na zycie.


Ostatnia edycja: 23.10.06 09:12:37
[#15] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.
Heh... A już myślałem, że to Discreet od 3ds max Ale przecież Discreet już nie istnieje, bo go wykupił Autodesk :)
[#16] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.

@Kokos, post #13

Aaa... To Ci, ktorzy wspomogli jako pierwszi pokazna sumka portowanie Mozilli... Przynajmniej w razie czego nie czekają nas amiskarpietki i amimp3playery..
[#17] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.
znaczy ainc znowu chce sie pozbyc dlugow jak z kmosem? nuuudne
[#18] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.

@Kokos, post #16

Czyli mozemy spodziewac sie Amizilli? ;)
[#19] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.
"Amiga zawsze zajmowała szczególne miejsce w moim sercu, ponieważ to właśnie na niej stworzyłem mój pierwszy produkt przeznaczony dla Video Toastera. Pragnę pomóc w przywróceniu Amidze jej dawnej chwały na nowych rynkach IT."

Decyzja biznesowa podyktowana głównie sentymentem? Mam nadzieję że nie. Pomijając już tak drobny szczegół, iż jest to przymierzanie się do kolejnego obrotu karuzeli, fakt jest faktem - marka ma swój potencjał i zapewne wielu ludzi pracujących w biznesie wideo/graficznym pamięta Amigę. A czas działa tu cały czas na niekorzyść.

[troll] Ciekawym, czy Bill uzna cały ten pomysł za "exciting"... [/troll]
[#20] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.
Dlaczego wszyscy kreca nosem, jak dla mnie to dobra nowina
[#21] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.

@superlamer, post #20

Bo takie newsy to mamy od x-lat. Ainc. zmienia się na gorsze przy każdym przejęciem przez inną firmę... News, faktycznie pozytywny, gdyby nie nasza wiara to już dawno by nic po nas nie zostało ;)

Ostatnia edycja: 24.10.06 01:11:35
[#22] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.

@Korni, post #21

AMEN!!!!!!




Benedykt
[#23] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.

@Benedykt Dziubałtowski, post #22

co się tu wyprawia
nie zapeszam nic nie mówie ale kupuję Ainc po to by zbankrutować?
[#24] Re: DiscreetFX chce kupić Amiga Inc.

@pwe, post #23

kupuje Ainc po to by zbankrutować?

Wszyscy poprzedni właściciele tak robili więc jest duże prawdopodobieństwo, że DiscreetFX ma podobne "plany". :D

Nazwa "Amiga" jest przeklęta, naznaczona. Wszystko co ma z nią związek musi upaść, nie udać się, zbankrutować. Tak było, jest i pewnie będzie... ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem