Komentowana treść: Amiga Update po raz ostatni
[#1] Re: Amiga Update po raz ostatni
Warunkiem tego jest jednak pojawienie się finalnej wersji AmigaOS 4.0 przed 1 stycznia 2007 roku.

W co głęboko wierzymy.
[#2] Re: Amiga Update po raz ostatni

@Kokos, post #1

jak oceniacie....czy są realne szanse.......??

bo chyba po raz kolejny się przejedzimey :(( ile tego już było......



Benedykt

Ostatnia edycja: 01.11.06 17:03:39
[#3] Re: Amiga Update po raz ostatni

@Kokos, post #1

Ja nie wierze. Lepiej juz uzywac sobie tego co jest i nie zawodzic sie niepotrzebnie.

PS. I nie sugerowac sie tym ze pisze, iz netuje z OS4.0. MOS PUP ma jakis blad i tak pokazuje na PPA. Mozna to jakos zmienic aby pokazywal ze to MOS?

PS2. Widze ze coraz wiecej osob traci jakakolwiek nadzieje na OS4. Trudno, za wiele sobie obiecywali. Do tego trzeba podchodzic z rezerwa.
[#4] Re: Amiga Update po raz ostatni

@Andrzej Drozd, post #3

To raczej wina IBrowse, a nie MorphOSa. Zresztą to samo dzieje się pod MorphOSem na Pegasosie.
Tu znajdziesz jedno z możliwych rozwiązań:
http://piru.dyndns.org/~p/sw/IBrowse-2.3-mos-1.4-verfix.pch
[#5] Re: Amiga Update po raz ostatni

@Andrzej Drozd, post #3

Mozna to jakos zmienic aby pokazywal ze to MOS?

Mój pokazuje coś innego. :)

Zrobiłem to w FileX. Tak się składa, że ciąg znaków "AmigaOS" ma taką samą długość co "MorphOS" więc zmienić się to spokojnie da. No i numerek też się dało zmienić. 30 sekund roboty i już nie ma nieporozumień. :P
[#6] Re: Amiga Update po raz ostatni

@MDW, post #5

I właśnie to jest drugie z możliwych rozwiązań... ;)
[#7] Re: Amiga Update po raz ostatni

@MDW, post #5

ja mam lepiej
[#8] Re: Amiga Update po raz ostatni

@MDW, post #5

Raz, dwa, trzy, proba przegladarki :P

Dodane: Dziala, uzylem Filemastera :)

Ostatnia edycja: 04.11.06 00:24:02
[#9] Re: Amiga Update po raz ostatni

@Kamul, post #4

Czy do tego trzeba uzyc jakos ppatcha lub spatcha?
[#10] Re: Amiga Update po raz ostatni

@Andrzej Drozd, post #9

Lub Gpatcha.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem