Komentowana treść: SView5 1.90
[#1] Re: SView5 1.90
Jeśli chodzi o formaty...jestem zdumiony że jakiś program na Amige to obsługuje format Photoshopa :)
ps.tylko się nie zdzwicie z napisu na górze z jakiego systemu korzystam... )
[#2] Re: SView5 1.90

@pwe, post #1

jestem zdumiony że jakiś program na Amige to obsługuje format Photoshopa

Od kilku lat (jeszcze na Amidze Classic) używam datatype WarpPSD dzięki któremu dowolny "cywilizowany" program (także przeglądarki obrazków) wczytuje obrazki w formacie PSD. Oczywiście nie ma szans na to żeby odczytać taki obrazek z zachowaniem warstw. Jednak obrazek się wczyta i widać wszystko zupełnie normalnie.

Jeżeli chodzi o warstwy to zdaje się, że ImageFX potrafi wczytać PSD i zachowuje warstwy. Na pewno warstwy tekstowe i efekty "realtimowe" są wyrenderowane do zwykłych warstw bitmapowych ale jednak są jako osobne warstwy. Zresztą ImageFX nie tylko wczytuje PSD ale także potrafi zapisać swój projekt w formacie PSD. Jednak tutaj nie wiem jak jest z warstwami.

Trzecim sposobem na odczytanie obrazka w formacie PSD jest użycie programu Photogenics 5.0. Program ten już w roku 2000 obsługiwał format PSD (sprawdziłem, bo nie byłem pewny).

Tak więc... to żadna nowość. :)
[#3] Re: SView5 1.90
Zwiechliwy ten program trochę, swoją drogą.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem