Komentowana treść: Robin Hood - nowa wersja demonstracyjna dla MorphOS-a
[#1] Re: Robin Hood - nowa wersja demonstracyjna dla MorphOS-a
Cena!? Czy coś wiadomo o cenie wersji angielskiej?
[#2] Re: Robin Hood - nowa wersja demonstracyjna dla MorphOS-a
Świetnie! Dobra robota Morgoth! Zaraz obadam. Jednak gracz ze mnie cienki więc raczej dogłębnie nie będę w stanie przetestować. Nie będę się nawet starał, bo wiem, że testują to nieźli mocarze, którzy potrafią wyczaić każdego buga. :)

Chcąc ściągnąć demo gry zerknąłem na inne gry i mi się przypomniała gra "Knights&Merchants". Ona jest dostępna dla MorphOS? Kurcze, też jest całkiem fajna, a jakoś tak przeszła zupełnie bez echa. Szkoda...

Następna gra - "Northland". Na stronie jest informacja, że istnieje w wersji dla MorphOS. Też jest niezła. Ale z tą wersją dla MorphOS to chyba lekka przesada. Przecież taka nie istnieje. :)


---- dopisane po chwili ----

Ściągnęło się i uruchomiło bez problemu. Rzeczywiście gra jest DUŻO szybsza. Fajnie chodzi także w 1024x768 z włączonym wszystkim czym się da. Na pierwszy rzut oka bardzo sprawnie to wszystko teraz działa. Sprawdzałem na G4/1000 z Radeonem 9250 i 256MB RAM.

Ostatnia edycja: 13.11.06 22:14:49
[#3] Re: Robin Hood - nowa wersja demonstracyjna dla MorphOS-a

@MDW, post #2

A w sprawie "Knights & Merchants"... jak "wymusić" na demie rozdziałkę 800x600? Mój monitor nie pociągnie większej, a gra wyraźnie jest w takowej. Dlatego też nie widzę calego ekranu w czasie dema... a szkoda, bo gra zapowiada się ciekawie.
[#4] Re: Robin Hood - nowa wersja demonstracyjna dla MorphOS-a

@MDW, post #2

Knights and Merachants... mam oryginalną pierwszą i drugą wersję (która praktycznie ejst dodatkiem) i muszę powiedzieć, że grafika jest NAJPIĘKNIEJSZA w tej grze ze wszystkich innych. Takie jest moje odczucie:) No i sama gra- przeszedłem całość i chciałbym więcej, a edytor map i misji jak nie wyszedł w stabilnej wersji. A tryb Skirmish z drugiej części- porażka. Mnie jeszcze nigdy przeciwnik komputerowy nie zaatakował.
[#5] Re: Robin Hood - nowa wersja demonstracyjna dla MorphOS-a
A ja mam na Grzybie polską wersję. Na Pegaza też będzie?
[#6] Re: Robin Hood - nowa wersja demonstracyjna dla MorphOS-a

@Arbuz, post #5

może wystarczy podmienić dane?
[#7] Re: Robin Hood - nowa wersja demonstracyjna dla MorphOS-a
Dostępna jest nowa wersja testowa gry, która eliminuje pewne błędy, o których zgłaszali użytkownicy. Jest ona szybsza, lecz zastosowane pewne zmiany mogą uniemożliwić korzystanie z utworzonych we wcześniejszej wersji zapisanych stanów gry. Archiwum do pobrania stąd.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem