Komentowana treść: Super Methane Brothers dla AmigaOS 4.0
[#1] Re: Super Methane Brothers dla AmigaOS 4.0
Działa :)
[#2] Re: Super Methane Brothers dla AmigaOS 4.0

@Korni, post #1

Bez problemřw i sprawnie - ale nie podoba mi siŠ

Ostatnia edycja: 20.11.06 22:55:58
[#3] Re: Super Methane Brothers dla AmigaOS 4.0

@Goramo, post #2

Z os4 gier najbardziej podoba mi się SuperMarioWar, ktoś ma jeszcze jakieś ulubione? :)
[#4] Re: Super Methane Brothers dla AmigaOS 4.0
ta giera jest full wypas w wersji na Amige CD32 :D
[#5] Re: Super Methane Brothers dla AmigaOS 4.0

@Korni, post #1

jak dziala w lowres"?" to spokojnie da rade na klasyku
[#6] Re: Super Methane Brothers dla AmigaOS 4.0
Chciałem spytać, czy ktoś może wie, czy wersja z back2roots.org (chyba CD32) miała muzykę? Jak dobrze pamiętam, w katalogu znalazłem pliki, które wydawały się modułkami (ale niczym nie udało mi się ich zagrać). A w grze włączenie muzy nic nie powodowało.
[#7] Re: Super Methane Brothers dla AmigaOS 4.0

@El Amigos, post #6

z tego co ja pamietam to na back2roots nie bylo wersji na CD32, a wersje dyskietkowe mniej mnie obchodzily. mozliwe iz ta wersja byla w wersjach na hd i to byla wersja z CD32 tylko bez audio.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem