Komentowana treść: MorphOS Team polubił Efikę
[#1] Re: MorphOS Team polubił Efikę
Nie uwierzę, póki nie zobaczę. (zarówno 1.5, jak i działającego na Efice)
[#2] Re: MorphOS Team polubił Efikę
kiero na ircu pisał dzisiaj, że MorphOS 1.5 będzie kosztował 300 euro, czyli wg dzisiejszego kursu to będzie 1146.00 PLN ;)

edit:
jak się okazało później, kiero sobie zażartował ;)

MorphOS 1.5
[#3] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@grxmrx, post #2

A dla grx'a po promocyjniej 400 euro ;)
[#4] Re: MorphOS Team polubił Efikę
W szoku zlekka.
Ale jak napisał Marek - za cholere nie uwierzę póki nie zobaczę.
[#5] Re: MorphOS Team polubił Efikę
Niech sobie MOS 1.5 będzie TEŻ dostępny na to coś (Efika). Zupełnie mnie to nie interesuje (i nie przeszkadza). Ważne, żeby nie był dostępny TYLKO na tę biedę.

300 euro? Spoko - podajcie konto na które mam wpłacić. :)
[#6] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@MDW, post #5

bosz, widze ze jestescie w stanie uwierzyc we wszystko co wypluje z siebie z nudow na ircu. zeby nie bylo, o tym jak, za ile, kiedy itp bedzie rozprowadzany mos nie mam bladego pojecia a nawet gdybym mial to bym o tym nie informowal bo nie mam uprawnien. pozdrawiam, i nieco wiecej luzu.
[#7] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@grxmrx, post #2

300 euro?!? Zaraz, a czy MorphOS nie mial byc darmowy? Takie informacje dostalem jak kupowalem Peggy!
[#8] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@grxmrx, post #2

...hmmm czy nie za drogo ??
[#9] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@kiero, post #6

To tez był żart. :) Pomimo tego, że byłbym w stanie tyle zapłacić to jestem pewien, że nie ustalonoby ceny na aż takim poziomie. Poza tym i tak nie wierzę że 1.5 będzie publiczny. :)
[#10] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@reactor, post #7

i dostarczany bym mos razem ze sprzetem.


Ostatnia edycja: 23.11.06 16:05:15
[#11] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@noowy, post #8

Okazało się, że kiero sobie zażartował, więc nadal nie jest znana cena mosa 1.5 ok, racja OK

MorphOS 1.5
[#12] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@grxmrx, post #11

wywiad z czlonkiem mostu odbyl sie na kanale #ppa przed godzina 16.00, czasu Polskiego oczywiscie:)
[#13] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@stefkos, post #12

wywiad z czlonkiem - nono... :P
[#14] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@Kaczus, post #13

wywiad z czlonkiem - nono...


Czlonek z ramienia wysuniety na czolo... ;)
[#15] Re: MorphOS Team polubił Efikę
Bardzo się z tego powodu cieszę, Efikę powinienem dostać już niedługo, tak więc będę mógł zadbać, aby Reggae i TTEngine2 działały na niej bezproblemowo i w miarę szybko. Liczę na to, że również MOS 1.5 na Pegasosa ukaże się niedługo. Myślę też, że również Pegasos 8641 doczeka się wcześniej czy później oficjalnego wsparcia MOS Teamu. Oczywiście dopiero jak zostanie przez Genesi wyprodukowany, bo przecież nie będziemy kupować developerskich płyt Freescale po 4000 dolarów .
[#16] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@Grzegorz Kraszewski, post #15

Nie za dużo optymizmu jak na jeden raz?
[#17] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@Marek Szyprowski, post #16

Nie martw się. Przejdzie mu. ;) Krashan ma co chwila optymistyczne wzloty, i pesymistyczne upadki. ;)
[#18] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@Grzegorz Kraszewski, post #15

hmmm, przecież chyba możesz dopracowywać kod na pegazie, efika nie jest do niczego potrzebna :)
[#19] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@reactor, post #7

nie kupowałeś tylko płaciłes za cudzego pegaza
[#20] Re: MorphOS Team polubił Efikę
I bardzo dobrze.
[#21] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@Marek Szyprowski, post #16

Nic mnie ten optymizm nie kosztuje. Jeżeli developerskie Efiki będą bez MOS-a, to odłożę ją na półkę do czasu, aż będę mógł tego MOS-a zdobyć w ten czy inny sposób. Co do Pegasosa 8641 to tak czy inaczej zanim bPlan będzie miał produkt w ręku, to z roczek upłynie, więc póki co mogę sobie pofantazjować. A tak BTW to usiłujesz gasić mój optymizm ot tak z dobrego serca, czy masz jakiś szczególny powód?
[#22] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@rzookol, post #18

efika nie jest do niczego potrzebna

Jest potrzebna - po pierwsze dobrze sprawdzić to i owo na słabszym sprzęcie. Po drugie jest bardziej przenośna. Po trzecie dobrze mieć rezerwowy komputer. Po czwarte - na razie nie ma czego mi zazdrościć, przecież jej jeszcze nie dostałem...
[#23] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@Grzegorz Kraszewski, post #21

Mam nadzieję że skrobniesz jakiś arcik na PPA gdy już wpadnie ci w ręce Efika OK
[#24] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@Grzegorz Kraszewski, post #21

Tak z dobrego serca. Nadmierny optymizm prowadzi tylko do większego rozczarowania przy konfrontacji z rzeczywistością.
[#25] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@rzookol, post #19

Zaplacilem i odebralem towar wiec kupilem
[#26] Re: MorphOS Team polubił Efikę

@Marek Szyprowski, post #24

Tak z dobrego serca.

Jest takie powiedzonko biznesowe, "jak chcesz zrobić interes, to licz swoje pieniądze, a nie czyjeś". Tutaj co prawda nie biznes, ale przez analogię to powiedzenie dobrze tu pasuje.
[#27] Re: MorphOS Team polubił Efikę
Czy w zawiazku z tym oswiadczeniem firma efunzine planuje sprowadzenie tego sprzetu do Polski? Ile moze kosztowac efika u nas?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem