Komentowana treść: Amigans.net
[#1] Re: Amigans.net
o Exec po Angielsku :)
[#2] Re: Amigans.net
Nie ma sprzętu, system wciąż pre-release, ale przynajmniej portali coraz więcej... Nie dalej jak miesiąc temu powstał amigaweb.net... Zwolennicy AmigaOS 4 myślą chyba, że sprzęt się sam zrobi pod naciskiem megabajtów bełkotu na forach.
[#3] Re: Amigans.net
Gdyby znalazł się ktoś, kto będzie twierdził, że zgodnie z zapisem pod podanym odnośnikiem brzmiącym:

do not post about this site on any other amiga related web portal.

Informuję, że PPA posiada zgodę na zamieszczenie tej informacji.

[#4] Re: Amigans.net

@mailman, post #3

Swoją drogą to bardzo interesujące że oni naprawdę wierzą w tą swoją utopię...
[#5] Re: Amigans.net

@mailman, post #3

Na pewno jest zgoda? ;)
[#6] Re: Amigans.net

@MinisterQ, post #4

Tak jak i Wy w swoja...
[#7] Re: Amigans.net

@reactor, post #6

A w jaką to "my" utopię wierzymy? Uświadom mnie.
[#8] Re: Amigans.net

@reactor, post #5

Nazywasz mnie kłamcą, bo jakoś takie ironicznie żarty nie za bardzo mnie bawią? Mogę zamieścić screenshota prywatnej korespondencji z Mikey_C. Pytanie jednak, czy naprawdę muszę to udowadniać.
[#9] Re: Amigans.net

@mailman, post #8

To byl zart... czasem jestes zbyt oficjalny.
[#10] Re: Amigans.net

@MinisterQ, post #7

Czytac nie potrafi czy ma jakis filtr ustwiony na PPA?
Popatrzy na komenty do newsa wyzej czy nizej to sie uswiadomi.

Ostatnia edycja: 01.12.06 23:08:16
[#11] Re: Amigans.net

@reactor, post #6

problem jest taki, że my zmienimy zdanie jak wyjdzie dobry sprzęt i pełna wersja OS4, a Ty po rilejsie mosa1.5 zdania nie zmienisz bo znów coś nie będzie pasować
[#12] Re: Amigans.net

@reactor, post #10

No patrze i dalej nie widzę. Wytłumacz, jak krowie na granicy, w jaką to "my" utopię wierzymy. I oczywiście nie zapomnij zdefiniować kto konkretnie kryje się pod tym "wy", "my", etc.
[#13] Re: Amigans.net

@MinisterQ, post #12

No to jak patrzysz i nie widzisz to i nie zrozumiesz jak przeczytasz.
[#14] Re: Amigans.net

@MinisterQ, post #12

W IV RP? ;)
[#15] Re: Amigans.net

@reactor, post #6

Utopie

Efika - jest, działa, chodzi na niej MOS, a MOSTeam oficjalnie zapowiedział że MOS będzie dla Efiki

Samantha - nie ma, nie działa, nie wiadomo czy wogóle będzie działać, nie ma dla niej OS4 i nie wiadomo czy będzie .

Pytanie:
który "obóz" ma lepszą sytuację i kto nie musi wierzyć w utopie i tworzyć tysiąca stron dla niedziałającego produktu
[#16] Re: Amigans.net

@reactor, post #13

Nie ma to jak sprowokować i uciec - gratuluję...
[#17] Re: Amigans.net

@Grzegorz Kraszewski, post #16

Nigdzie nie uceiklem... MiniQ udaje greka, wiec nie ma co tu dyskutowac.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem