Komentowana treść: Efika i Linux
[#1] Re: Efika i Linux
Ja czekam na "Efika i MorphOS"
[#2] Re: Efika i Linux

@Grzegorz Kraszewski, post #1

Oj, wielu czeka. A dla mnie najlepszy scenariusz to Efika ze zintegrowaną grafiką i MOrphOS.
[#3] Re: Efika i Linux

@R-Tea, post #2

..... I z możliwością podpięcia napędu CD/DVD . Bo jak narazie efika tego nie umozliwia, no ale to nie desktop. Ja czekam na Pegasosa III i MOS-a na niego ;)
[#4] Re: Efika i Linux

@Olo, post #3

Od biedy mozna podpiac jakis naped przez USB.. :)
[#5] Re: Efika i Linux

@Arven, post #4

przecież ma złącze ide 2.5 cala co prawda mówili konstruktorzy o problemach z długą taśmą ale może szło by spróbować.
[#6] Re: Efika i Linux

@Olo, post #3

po co? komp z napedem cd/dvd w lanie wystarczy
[#7] Re: Efika i Linux

@zomos, post #5

@ zomos
przecież ma złącze ide 2.5 cala co prawda mówili konstruktorzy o problemach z długą taśmą ale może szło by spróbować.

Jak włożysz Efikę do malutkiej obudowy typu barebone np. to długie taśmy ci niepotrzebne

@ Olo
no i jakaś nagrywarka DVD jako slave na tej samej taśmie. potrzebna będzie oczywiście przejścówka 2,5"-3,5" (do HD też może być). Back to the roots :D
[#8] Re: Efika i Linux

@R-Tea, post #7

Oczywiście, tylko że producent napisał że coś tam jest "nie ten teges" ze złączem i nie wolno stosować żadnych przejściówek itd. Więc można podpiąć TYLKO HD 2.5 " . Jak to będzie w rzeczywistości , czas pokaże.
[#9] Re: Efika i Linux

@R-Tea, post #7

Mozna podlaczyc DVD z laptopa, a tam jest zlacze 2.5cala. Ale masz racje. Back to the roots.
Czyzby ta strona miala wrocić.
"Working, wait some mins..."
[#10] Re: Efika i Linux

@Olo, post #8

ja zamiast dysku bardziej bym widzial w Efice czytnik na dwie karty CF, z takim zlaczem 2.5" chodza na allegro od 30 pln
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem