Komentowana treść: Świąteczna promocja w sklepie Vesalia
[#1] Re: Świąteczna promocja w sklepie Vesalia
Państwo Does od prawie 3 tygodni nie odpowiadają na moje e-maile więc wątpię czy w tej chwili cokolwiek da się zamówić w Vesalii :(
[#2] Re: Świąteczna promocja w sklepie Vesalia

@R-Tea, post #1

z jakiego serwera poczty wysylasz im maile?
[#3] Re: Świąteczna promocja w sklepie Vesalia

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #2

jesli to o2 albo wp to sobie mozesz slac na berdyczow.
[#4] Re: Świąteczna promocja w sklepie Vesalia

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #2

@ ] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [
@ Valwit

No właśnie z o2. Są jakieś problemy ostatnio?
Jeszcze na początku listopada dostawałem od nich odpowiedzi, ale nagle się urwało.
[#5] Re: Świąteczna promocja w sklepie Vesalia

@R-Tea, post #4

zawsze sa. o2 to jest spamerska domena i jest blacklistowana w wielu listach
[#6] Re: Świąteczna promocja w sklepie Vesalia
Coś biednie się zrobiło w tej Vesalii. Kiedyś w tej adwentowej promocji można było dostać fajny sprzęt czy oprogramowanie a w tym roku tylko jakieś ami-czapki, ami-koszulki i ami-kubki (do kompletu brakuje tylko ami-skarpetek).
[#7] Re: Świąteczna promocja w sklepie Vesalia

@amigafan, post #6

w sklepie execa można dostać ręcznie malowane kartki: ja dostałem czerwoną :D
[#8] Re: Świąteczna promocja w sklepie Vesalia

@rzookol, post #7

A najlepsze że to promocja całoroczna
[#9] Re: Świąteczna promocja w sklepie Vesalia

@Valwit, post #5

@ Valwit
zawsze sa. o2 to jest spamerska domena i jest blacklistowana w wielu listach

niestety, to nie jest problem uznawania o2 jako spamerskiej domeny, bo gdyby był, miałbym łatwe rozwiązanie swojego problemu.
Prawdopodobnie pan Does nie wyrabia z obsługą sklepu i stąd te wielkie dileje w odpowiedziach na pytania klientów, a nawet w realizacji zamówień. Zdązyłem się zorientować, że nie tylko ja czekam już tak długo. W dodatku pan Does nie jest zbyt biegły w angielskim i chyba na odpowiedzi na zapytania w tym języku trzeba czekać jeszcze dłużej niż na niemieckie zapytania. Ale amigowce są przecież cierpliwe...


Ostatnia edycja: 05.12.06 22:16:31
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem