Komentowana treść: PSPUAE 0.62 - wydanie świąteczne
[#1] Re: PSPUAE 0.62 - wydanie świąteczne
da sie to odpalic na sofcie 1.52?
[#2] Re: PSPUAE 0.62 - wydanie świąteczne

@DarQo, post #1

nie, rob upgrade do 2.0 i potem downgrade do 1.5. a tak w ogole to polecam 2.71seb3 albo 2.71sec :D
[#3] Re: PSPUAE 0.62 - wydanie świąteczne

@quaint, post #2

ja mam Fw 2.71- C ale niewiem do jakiego katalogu sie to wrzuca by odpalic hombrew ? w tym przypadku PSP UAE :) Czy potrzbny do tego Gta Loader ? Bawilem sie w PSP UAE jakies pol roku temu wiec pls help :)
[#4] Re: PSPUAE 0.62 - wydanie świąteczne

@fibi, post #3

skoro masz 2.71se to masz katalog dla homebrew pod 1.50 wykorzystujacych kexpoita i pozostalych. w archiwum z pspuae masz wersje pod 1.5 i pozostale softy, czyli mozesz uzywac obojetnie ktorej wersji:) nie potrzebujesz zadnego gta, to juz nie te czasy;)
[#5] Re: PSPUAE 0.62 - wydanie świąteczne

@quaint, post #4

dzieki , juz sobie poradzilem, potestowalem na Shadow of the Beast i nawet da sie pograc :). Chyba nie mam jescze obslugi AGi ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem