Komentowana treść: Hively Tracker 1.0 dla AmigaOS 4.0
[#1] Re: Hively Tracker 1.0 dla AmigaOS 4.0
Teraz sie bede czepiac ale ogolnie,nie powstaje jakis fajny soft do obrobki muzyki tylko trackery ktorych jest juz troche itp. itd.
Nie chodzi tu oczywiscie tylko o os4.
[#2] Re: Hively Tracker 1.0 dla AmigaOS 4.0

@AmiChris, post #1

Ciekawe czy w ogóle cokolwiek jeszcze robią przy Pro Station Audio...

Co się zaś tyczy trackerów, mnie (z sentymentu) najbardziej szkoda DBPro - można to było jeszcze rozwinąć - na PowerPC można byłoby rozwinąć nieco skrzydła. Lata temu pisałem nawet autorom co można by dodać, no ale cóż - życie jest życiem.
[#3] Re: Hively Tracker 1.0 dla AmigaOS 4.0

@Ijon_Tichy, post #2

DBPro rozwija ponoć APC&TCP choć od roku na oficjalnej stronie nie ma żadnych informacji. Mi zginęła dyskietka z instalką a po zmianie dysku DBpro się wyłącza. Poza tym na pegazie nie działa bo coś trzeba poprawić (Jaca chyba coś o tym pisał kiedyś) ale oczywiscie poprawiona wersja dla mosa nie jest dostępna. Smutne. To był dobry program a cena jaką za niego dałem czyli 35 zł była chyba jedną z najsensowniejszych cen programów amigowych wogóle.
[#4] Re: Hively Tracker 1.0 dla AmigaOS 4.0

@rzookol, post #3

Ano "rozwija" - zaglądam tam sporadycznie i lipa. Co do stosunku cena/możliwości - true. Też kupiłem oryginał. Mam kopie instalek trzech wersji - i na padłej (niestety! :() Amiście i na grzybie. :)

"Syntetyczny" tracker też ciekawa sprawa ale... no właśnie, mnie zawsze marzyła się w DBPro implementacja barw syntetycznych generowanych realtime - coś jak w niedocenionym MusicLine Editorze, tyle że w 16 bitach.

PS. Do autora newsa: powinno być chyba "zamiast" a nie "zamian". :)
[#5] Re: Hively Tracker 1.0 dla AmigaOS 4.0

@rzookol, post #3

APC&TCP rozwija nową wersję już kilka lat. Rozwija, rozwija i jakoś rozwinąć nie może. MOSowa wersja to "wieczna beta", która pomimo tego, że działa od lat to ciągle nie jest dostępna dla ludzi. Szkoda gadać...
[#6] Re: Hively Tracker 1.0 dla AmigaOS 4.0
Na stronie programu dostępna jest komenda, przy pomocy której możliwe jest odtwarzanie modułów w formacie HVL m.in. pod AmigaOS 3.x. Znaleźć tam można także wtyczkę do windowsowego WinAmpa. Dostępna jest także nowa wersja trackera, w której poprawiono zauważone błędy.
[#7] Re: Hively Tracker 1.0 dla AmigaOS 4.0

@mailman, post #6

... jest juz rowniez dostepna werska dla klasykow...
hivelytracker_v1.2_68k_updated.lha

smiga (16 kanalow - demowka dolaczona do archiwum) nieziemsko (os 3.9, kick 3.1, co prawda uae z jit'em to szybciej niz real060, wiec nie wiem jak to sie zachowuje na np. 040 ). dziala na fullscreenie, w okienku na wb, wszystko cacy.wczytalem tez ahx'a z compo, i odtwarza idealnie. OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem