Komentowana treść: Efika a obudowa
[#1] Re: Efika a obudowa
artykuł na temat stworzenia obudowy dla tak małej płyty głównej

Jak to "stworzenia obudowy"? To obudowę sobie trzeba "tworzyć"? Ja myślałem, że pomimo małych rozmiarów jest to coś typowego. Są w końcu jakieś obudowy "micro" czy coś...
No i co, znów obcęgi, nożyce, wiertarka, piła... Jak za starych "wczesnotowerowych" amigowych czasów? Brrrrr. Nigdy! :)
[#2] Re: Efika a obudowa

@MDW, post #1

@ MDW
Nie ma MOSa to troszkę amiogowości musi być :D
Zresztą popatrz na zdjęcia. Piknie mu to wyszło.
[#3] Re: Efika a obudowa

@MDW, post #1

może elbox stworzy jakąś obudowę za 600 zł dla efiki
[#4] Re: Efika a obudowa

@R-Tea, post #2

Zresztą popatrz na zdjęcia. Piknie mu to wyszło.

Masz rację - wyszło bardzo ładnie. Jednak ja nie chciałbym sobie robić obudowy. Kurcze, czy amigowcy zawsze muszą tracić czas na coś co czasu im zabierać nie powinno? :)
[#5] Re: Efika a obudowa

@rzookol, post #3

może elbox stworzy jakąś obudowę za 600 zł dla efiki

Obudowa w cenie komputera? Dobre :P
[#6] Re: Efika a obudowa

@Andrzej Drozd, post #5

takie rzeczy to tylko w elboxie :)
[#7] Re: Efika a obudowa
commodore ;)
[#8] Re: Efika a obudowa
Dla mnie wybór obudowy do tak małej płyty głównej jest oczywisty - standardowa obudowa od A600. Tylko jak klawiaturę od A600 podłączyć?
[#9] Re: Efika a obudowa

@Daclaw, post #8

Obudowa calkiem ladna..ciekaw jestem jak tylko co zrobi z zasilaniem
[#10] Re: Efika a obudowa

@Arven, post #9

na przyklad takie cos
[#11] Re: Efika a obudowa

@szuler, post #10

ciekawe rozwiązanie, ale cena powala...
to już taniej wyjdzie wykombinować coś samemu na scalonych stabilizatorach
[#12] Re: Efika a obudowa

@wali7, post #11

scalone stabilizatory dostępne w "sklepie za rogiem" nie mają takiej sprawności. aczkolwiek przy mocy, jaką przyswaja sobie efika może to nie być aż takim wielkim problemem.
[#13] Re: Efika a obudowa

@szuler, post #10

szprytne :)

Kiedys skladalem system pod Arosa na plycie mini-itx Epia.. szukalem obudowy do tego malenstwa. Najtanszy "low end" jaki >wtedy< znalazlem, to Travla C156 Case za "jedyne" 80 funtow + 20 funtow przesylka z UK czyli 600zl.. jednym slowem ceny jak z eFunzine

Teraz jest troche lepiej. Za 60 funciakow z wysylka mozna miec cos takiego:



Dla zainteresowanych tematem --> linki ze sklepami:
http://www.mini-itx.com/store/?c=3
http://www.mini-box.com

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem