Komentowana treść: TD64Patch
[#1] Re: TD64Patch
a tak się niektórzy smiali z mosa i os4emu a tu patrzcie, wielki AmigaOS4 emuluje wywołania mosa, kto by pomyślał
[#2] Re: TD64Patch

@rzookol, post #1

bo mos uzywa standardu td64 zamiast nsd. nie moze byc pryeciey tak ye w amidze istnieje jeden standard czegoc co zostalo dodane po upadku C= (czekam na nowy stos BT i usb)
[#3] Re: TD64Patch

@rzookol, post #1

rzookol, czyli wychodzi na to (z tego co piszesz), ze os4emu nie bylo takich duzym "hakiem" na jakiego wygldal... w przyszlosci mozemy sie doczekac mosemu4os4 :D

Ostatnia edycja: 16.12.06 18:04:11
[#4] Re: TD64Patch

@Lokaty, post #3

bylo cos takiego... ale nie dokonczono....
[#5] Re: TD64Patch

@Lokaty, post #3

Bardziej mi chodziło o uwypuklenie ironicznego podejscia betaowiec do os4emu w kontekście pojawienia się programiku działającego na podobnej zasadzie

ps1. os4 jest dużym hakiem, tu są emulowane 4 wywołania, w os4emu tysiące

ps2. według tego co napisał kiedyś Itix na AW.net, niemożliwe jest stworzenie pełnego mosemu dla Os4 a szkoda.

[#6] Re: TD64Patch

@rzookol, post #5

jak mowil (chyba :)) Albert Einstein - zadanie tak dlugo jest
nierozwiazywalne, az nie znajdzie sie ktoś, kto o tym nie wie i go nie
rozwiaze :))

Ostatnia edycja: 16.12.06 21:28:59
[#7] Re: TD64Patch

@rzookol, post #5

powinno być:

ps1. Os4emu jest dużym hakiem. Tu (w TD64Patch) są emulowane 4 wywołania, w Os4emu emulowane jest ich tysiące.
[#8] Re: TD64Patch

@rzookol, post #7

Można edytować posty na forum i komentarze w razie pomyłek. ;)
[#9] Re: TD64Patch

@Mario, post #8

wiem, ale czas sie skonczyl i juz nie moglem edytować
[#10] Re: TD64Patch

@rzookol, post #9

rzookol mysle, ze czas dla os4emu sie skonycz i ani ja ani Ty (badz kto kolwiek inny) na to nic nie poradzi... .

Ostatnia edycja: 17.12.06 01:24:15
i PS.

Zeby nie bylo, edytowalem... ;)

Ostatnia edycja: 17.12.06 01:26:42
[#11] Re: TD64Patch

@Lokaty, post #10

pro-wo-ka-cja!
[#12] Re: TD64Patch

@MinisterQ, post #11

Misterze, a co myslales? Loda??
[#13] Re: TD64Patch

@MinisterQ, post #11

Prowokacja?;) Nie wiem czy fajne demko - ludzie z MOSem prosze o recenzje... .
[#14] Re: TD64Patch

@Lokaty, post #10

oczywiscie ze masz racje
brak sprzętu dla os4 ==> brak programów dla os4 ==> brak potrzeby uruchamiania os4emu
[#15] Re: TD64Patch

@rzookol, post #14

FPSE byl jedynym obiektem porzadanie dla os4emu, ale niezybyt udanym, a szkoda... . To wszystko.
[#16] Re: TD64Patch

@Lokaty, post #15

trzeba się zapytać userów os4, co jest ciekawego w ich systemie czego nie ma w mosie
[#17] Re: TD64Patch

@Lokaty, post #12

Nie zwykłem rozmyślać o mrożonkach.
[#18] Re: TD64Patch

@MinisterQ, post #17

Moze nadeszla pora nad rozmyslaniem "dlaczego truskawek nie ma?" - ja tez zwyczaju takiego nie posiadam, aczkolwiek nic innego nie tlumaczy tego "frywolnego" faktu. A racja nie jest po stronie tego kto uwaza, ze jego racaj jest bardziej "mojsza niz twojsza" ...
[#19] Re: TD64Patch

@rzookol, post #16

a skad oni moga to wiedziec?;)
[#20] Re: TD64Patch

@Lokaty, post #18

Truskawek nie ma, bo jest de facto pozornie zima, mój drogi.
[#21] Re: TD64Patch

@MinisterQ, post #20

Ale tych "pozorow" nie ma co wyrywac z kontekstu - jestesmy w stanie "wykombinowac" srodowisko dla truskawek w zimie... dobra, ok, ok to wszystko. Dobranoc! ;) .
[#22] Re: TD64Patch

@MinisterQ, post #20

Wczoraj jeden Truskaw był na #ppa :))
[#23] Re: TD64Patch

@Kaczus, post #22

To jest prowokacja!
[#24] Re: TD64Patch

@Lokaty, post #18

w tesco są
[#25] Re: TD64Patch
Wspomniana łatka dostępna jest także w nietestowanej wersji dla AmigaOS 3.x.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem