Komentowana treść: Nowy Flash dla kart BlizzardPPC
[#1] Re: Nowy Flash dla kart BlizzardPPC
no ładnie :)
[#2] Re: Nowy Flash dla kart BlizzardPPC
69 ;)
[#3] Re: Nowy Flash dla kart BlizzardPPC
Ciekawe ile "to" zmieni?? Ludzie dajcie znac czy dziala wszystko po updejcie jak nalezy...
[#4] Re: Nowy Flash dla kart BlizzardPPC
na pewno się przyda, mnie też jak w końcu wezmę się za PPC które mam...
[#5] Re: Nowy Flash dla kart BlizzardPPC

@Lokaty, post #3

No tak, najlepiej z balkonu i zza pancernej szyby poobserwować tych, co się bawią w ostrą amunicję... ;)
[#6] Re: Nowy Flash dla kart BlizzardPPC
Czy to chodzi o ten "nowy" Flash z 2002 roku?
Jezeli tak, to w opisie pisze cos o OpenPCI 2.2. Tak na szybko przegladnalem dokumentacje, ale nic nie znalazlem na temat jakichs nowosci :P
[#7] Re: Nowy Flash dla kart BlizzardPPC

@Lokaty, post #3

Chyba niczego nie zmieni jeseli nie masz PCI.
[#8] Re: Nowy Flash dla kart BlizzardPPC
Dodałem odnośnik do archiwum, bo widzę, że niektórzy mają problem ze zlokalizowaniem. Z dokumentacji wynika, że zmiany są niewielkie ("nothing serious").
[#9] Re: Nowy Flash dla kart BlizzardPPC

@mailman, post #8

Aha. Ten z 09 04 2000, pojawil sie chyba kiedys na jakims ma/acs, bo mam go na plycie (sam spakowalem do lzx). Zawartosc i wielkosci plikow tekstowych sugeruja ze jest to to samo. Nie mialem za to tej 26 04 2002. Oprocz tych trzech ktore sa na tej stronie, mam jeszcze :

11 07 98
19 10 99
24 03 99
12 10 2001 (to chyba pierwsza wersja dla PCI, dziala tez BVision)

Te ktore opisalem przed chwila mam w oryginalnych archiwach.
[#10] Re: Nowy Flash dla kart BlizzardPPC
ostatnio frank mariak pisal na MZ ze do poprawnej pracy kontrolerow USB w grexie potrzebne jest nowe firmware i poprawka na karcie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem