Komentowana treść: MPlayer 1.0rc1 dla AmigaOS 4.0
[#1] Re: MPlayer 1.0rc1 dla AmigaOS 4.0
A to jest takie coś jak AOS4 Final? Czy ja czegoś nie wiem? :D
[#2] Re: MPlayer 1.0rc1 dla AmigaOS 4.0

@Davka, post #1

wiesz jak to jest juz nalezy nakrecac koniunkture... takie cos jak "gotowe na M$ windows" . ja juz widze te stada owieczek ktor leca po nowy system... te news na portala nie amigowych "po 1001 latach oczekiwania... ", "Amiga zyje".
[#3] Re: MPlayer 1.0rc1 dla AmigaOS 4.0

@Davka, post #1

cos mi sie 2 x wyslalo

Ostatnia edycja: 23.12.06 22:10:04
[#4] Re: MPlayer 1.0rc1 dla AmigaOS 4.0

@Davka, post #1

a sa gdzies dostepne w dodatku darmo wersje AOS4 nie final
[#5] Re: MPlayer 1.0rc1 dla AmigaOS 4.0
Użytkownicy AmigaOS 4.0 Final na pewno się ucieszą. Gratuluję im (jeżeli istnieję) serdecznie. To świetny prezent pod choinkę.

A tak przy okazji. Czy ktoś się obecnie zajmuje MPlayerem dla MorphOS? Zatrzymało się wszystko na tej koszmarnie nieudanej 1.0pre8 i tak stoi. :( Szkoda kurcze. Może jakaś dotacja jest potrzebna? :) Komu i ile?
[#6] Re: MPlayer 1.0rc1 dla AmigaOS 4.0

@MDW, post #5

Pewnie niedługo wyjdzie wersja MPlayera 1.0rc1 dla MOS-a, ale będzie wymagała MorphOS 1.5 Final
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem