Komentowana treść: AmiKit 1.2.8
[#1] Re: AmiKit 1.2.8
Szkoda, że nie ma takiej dystrybucji jako nakładki na MorphOS-a. Nie sądzicie?
[#2] Re: AmiKit 1.2.8

@FOrest, post #1

a po co ?
[#3] Re: AmiKit 1.2.8

@Drako^lM, post #2

żeby mieć porządek z bibliotekami, pewność, że są zawsze w aktualnej wersji podobnie jak programy użytkowe... Nowoczesne programy/systemy mają opcję live update dlaczego nie miałby mieć jej MOS?
Miałem nadzieję, że taką rolę spełni MorphUp ale chyba nie spotkał się z entuzjazmem programistów.
Zdaję sobie sprawę, że większość amigowców lubi własnoręcznie dopieszczać swój system ja jednak jestem już na to zbyt wygodny...
AmiKit na MOS/AOS byłby dla mnie czymś bardzo wygodnym... I chyba nie tylko dla mnie, bo spotkałem się z pytaniami "kiedy AmiKit dla Amigi?"

[#4] Re: AmiKit 1.2.8

@FOrest, post #3

Ja natomiast często nie mam na to czasu. Grzebanie się i szukanie i dopieszczanie to piękna sprawa ale jak mam czas i spokój.

W sytuacji kiedy chce natychmiast mieć najnowszy update takie coś to fajna rzecz.

Po co daleko szukać, szanowny MiniQ i jego AmiGG (chwała mu za to) działają już na takiej zasadzie OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem